home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Mi-am uitat parola

Stiri

2007.04.13 - Au fost postate solutiile si testele pentru ziua 1 si ziua 2

2007.04.11 - Au fost postate rezultatele de la ONIbyNET ziua 1

2007.04.11 - Au fost postate poze

2007.04.10 - Puteti urmari echipa ONIbyNET live


Home   Regulament   Inscriere   Participanti   Probleme   Rezultate

Participanti
Nr. crt. Nume si prenume Clasa Judet
1 acostoaei radu Clasa a IX-a Iasi
2 Adela Negrescu Clasa a VII-a Bucuresti
3 Alb Gabriel Clasa a XI-a Bistrita-Nasaud
4 alex alexic Clasa a X-a Iasi
5 Alexandru Munteanu Clasa a XI-a Neamt
6 Alexandru Vlad Clasa a X-a Bacau
7 Alistar Andrei Clasa a IX-a Vaslui
8 Andrei Diaconu Clasa a VII-a Dolj
9 Andrei Gonczi Clasa a XII-a Arad
10 Andrei Sima Clasa a VII-a Calarasi
11 Andrei Victor Clasa a IX-a Neamt
12 Antonescu Andrei Clasa a IX-a Bucuresti
13 Apahidean Iancu Horatiu Clasa a IX-a Cluj
14 Ardeleanu Ioana Clasa a X-a Bacau
15 Avram Claudiu Clasa a IX-a Sibiu
16 Avramescu Andrei Clasa a IX-a Timis
17 Bacer Andrei Clasa a IX-a Suceava
18 Bajenaru Ionut Sorin Clasa a X-a Olt
19 Barbu Alexandra Clasa a IX-a Valcea
20 Barbu Barbu Clasa a XI-a Constanta
21 Barbulescu Dan Clasa a IX-a Bucuresti
22 Barsan Paul Clasa a XI-a Mures
23 Barstan Adrian Catalin Clasa a X-a Alba
24 Berzan Constantin Clasa a XI-a Chisinau
25 Besliu Bogdan Clasa a X-a Suceava
26 Birsan Razvan Clasa a IX-a Bihor
27 bitis gabriel Clasa a X-a Bihor
28 Bogdanescu Ionut Clasa a IX-a Bucuresti
29 bogolin vlad Clasa a IX-a Bistrita-Nasaud
30 boitos miruna Clasa a IX-a Bistrita-Nasaud
31 Bolboaca Adrian Teodor Clasa a XI-a Prahova
32 Bondane Bogdan Clasa a VIII-a Bistrita-Nasaud
33 Bondane Bogdan Ionut Clasa a XII-a Bistrita-Nasaud
34 Bondane Cosmin Clasa a XI-a Bistrita-Nasaud
35 Borsan Silviu Clasa a XII-a Vrancea
36 Bosneaga Cosmin Clasa a IX-a Galati
37 botezatu mihai Clasa a VII-a Prahova
38 Bozianu Ana Clasa a X-a Botosani
39 bradu anca Clasa a IX-a Iasi
40 Brestin Sebastian Clasa a IX-a Arad
41 Bretea Carmen Clasa a X-a Alba
42 Bruda Claudiu Marcel Clasa a IX-a Sibiu
43 Bucur Andrei Catalin Clasa a IX-a Bucuresti
44 Budau Adrian Clasa a VII-a Bacau
45 Budau Adrian Clasa a VII-a Bacau
46 Burlacu Alberto Clasa a VII-a Botosani
47 Busuioc Radu Clasa a X-a Galati
48 Butnaru George Clasa a XI-a Dambovita
49 Cacaina Lucian Clasa a IX-a Cluj
50 CALIN DRAGOS ION Clasa a IX-a Arges

1  2  3  4  5  6  Pagina urmatoare  


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: liviu.valsan[AT]gmail.com