home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Mi-am uitat parola
Home   Regulament   Inscriere   Participanti   Probleme   Rezultate

Clasament pe probe de concurs
Ziua 1 - liceu - Clasa a IX-a - Pag. 1

Clasa a VII-a  Clasa a VIII-a  Clasa a IX-a  Clasa a X-a  Clasa a XI-a  Clasa a XII-a  

Pozitie Nume si prenume Judet P1
Linux
P1
Windows
P2
Linux
P2
Windows
P3
Linux
P3
Windows
Total
1 Jurba Andrei Tiberiu Bucuresti 80 0 100 40 75 70 255
2 Vlad Tataranu Bucuresti 80 0 30 0 100 0 210
3 Voroneanu Radu Stefan Prahova 100 0 0 0 100 0 200
4 Tache Alexandru Bucuresti 44 44 20 20 100 100 164
5 Oprescu Radu Constantin Dolj 10 10 50 40 95 15 155
6 Ionescu VictorCristian Prahova 100 100 20 20 15 15 135
7 tache tudor Bucuresti 80 86 30 30 0 10 126
8 Zernoveanu Radu Bucuresti 90 0 30 30 0 0 120
9 Purice Andrei Prahova 80 0 30 0 0 0 110
10 Budau Adrian Bacau 80 80 30 30 0 0 110
11 Filip Teodor Alexandru Timis 70 70 30 30 10 10 110
12 Bacer Andrei Suceava 21 21 30 30 30 30 81
13 Avramescu Andrei Timis 0 80 0 0 0 0 80
14 Popescu Dragos Constantin Neamt 40 40 20 20 5 0 65
15 Rosu Alexandru Neamt 40 40 20 20 5 0 65
16 Vasile Maria Magdalena Bistrita-Nasaud 31 31 30 30 0 0 61
17 Predoi Anca Catalina Constanta 0 38 0 20 0 0 58
18 Savu Victor Sibiu 26 26 30 30 0 0 56
19 Marcu Florian Neamt 24 21 30 30 0 0 54
20 Radulea Adrian Gorj 44 44 10 10 0 0 54
21 Radu Ioana Bucuresti 31 31 20 20 0 0 51
22 Gherghisan Alex Galati 0 21 0 30 0 0 51
23 Parcalabescu Maria Prahova 0 3 20 0 15 0 38
24 Kis Levente Lorand Cluj 31 31 0 0 0 0 31
25 Barbu Alexandra Valcea 0 0 0 30 0 0 30
26 Sandu Robert Bucuresti 0 0 30 30 0 0 30
27 Vacaroiu AndreiIX Valcea 0 30 0 0 0 0 30
28 Cacaina Lucian Cluj 0 0 30 30 0 0 30
29 Bucur Andrei Catalin Bucuresti 0 0 30 30 0 0 30
30 Bogdanescu Ionut Bucuresti 0 0 30 0 0 0 30
31 Tanase Capalna Cluj 0 0 30 30 0 0 30
32 Mircescu Alexandru Bucuresti 0 0 30 30 0 0 30
33 Stirbu Cosmin Neamt 0 0 30 30 0 0 30
34 Ionescu Marius Brasov 0 6 0 20 0 0 26
35 Stafie Alin Galati 0 9 0 10 0 0 19
36 Bosneaga Cosmin Galati 0 9 0 10 0 0 19
37 Stanciu Adela Alba 3 3 10 10 0 0 13
38 Sigovan Adrian Constanta 0 12 0 0 0 0 12
39 popescu maria Timis 10 10 0 0 0 0 10
40 David Adrian Neamt 0 0 0 0 10 10 10
41 Barbulescu Dan Bucuresti 0 0 0 0 0 0 0
42 Toderoiu Cristina Ana Dambovita 0 0 0 0 0 0 0
43 Carmen Tanase Bucuresti 0 0 0 0 0 0 0
44 Andrei Victor Neamt 0 0 0 0 0 0 0
45 Ungur Richard Cluj 0 0 0 0 0 0 0
46 Pantelimon Laurentiu Dolj 0 0 0 0 0 0 0
47 Tomescu Dan Dambovita 0 0 0 0 0 0 0
48 Paunel Cosmin Olt 0 0 0 0 0 0 0
49 Dobre Lucian Vrancea 0 0 0 0 0 0 0
50 bogolin vlad Bistrita-Nasaud 0 0 0 0 0 0 0
51 Horia Hodis Cluj 0 0 0 0 0 0 0
52 ifrim ioana Bacau 0 0 0 0 0 0 0
53 boitos miruna Bistrita-Nasaud 0 0 0 0 0 0 0
54 Stalea Mihai Bucuresti 0 0 0 0 0 0 0
55 Foianu Dragos Dambovita 0 0 0 0 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info