home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: clasa a 5-a clasa a 6-a clasa a 7-a clasa a 8-a


Acestea sunt rezultatele finale, in urma contestatiilor.

Clasa a 5-a
ID Nume / Prenume Judet Profesor indrumator P 1 P 2 Total
1 515002 Bogatu Alexandra Constanta 100 100 200 calificat
2 510007 MILU ALEXANDRU Bucuresti Grigoriu Dan 100 100 200 calificat
3 514001 Mocan Cezar Cluj Negreanu Adrian 100 100 200 calificat
4 521002 PURCARU GABRIEL Gorj RUNCEANU MIHAELA 100 100 200 calificat
5 510009 TALOI BOGDAN CRISTIAN Bucuresti Dragusin Marian 100 100 200 calificat
6 541001 Ursu Bogdan Vaslui Enache Marian 100 100 200 calificat
7 503001 BALCAU IONUT Arges OPREA ADRIANA 60 100 160 calificat
8 505001 Lala Marius Ionut Bihor Vaida Nicoleta, Horvath Stefan 60 100 160 calificat
9 510003 MUNTEAN ALEXANDRU Bucuresti Grigoriu Dan 50 110 160 calificat
10 510004 STAN SERBAN Bucuresti Grigoriu Dan 50 100 150 calificat
11 510025 VLAD RADU Bucuresti Kisch Mariana 100 50 150 calificat
12 510006 ZERNOVEANU RADU Bucuresti Grigoriu Dan 50 100 150 calificat
13 515001 Zugravu Teodor Constanta 50 100 150 calificat
14 510001 GAVRILA VLAD ALEXANDRU Bucuresti Nitescu Laura, Pintea Rodica, Atanasiu Adrian 40 100 140 calificat
15 508016 Luca Liviu Braila 30 100 130 calificat
16 531001 PAUNEL COSMIN Olt POPESCU DORU 30 100 130 calificat
17 510002 STOICA ALEXANDRU Bucuresti Kisch Mariana 50 80 130 calificat
18 532009 TAMAS IULIA Prahova GEORGESCU ALICE 30 100 130 calificat
19 531006 CHIROIU MARIUS Olt CHIROIU FLORIN 20 100 120 calificat
20 508015 Chitaru Vlad Braila 20 100 120 calificat
21 510029 SORESCU ILINCA Bucuresti Kisch Mariana 20 100 120 calificat
22 531008 TILICA GHEORGHISOR CRISTIAN Olt CATANOIU CAMELIA 20 100 120 calificat
23 510005 YE KAY Bucuresti Grigoriu Dan 20 100 120 calificat
24 531007 CONSTANTIN RALUCA Olt CATANOIU CAMELIA 10 100 110 calificat
25 502003 Mates Paul Arad Popa Cornel 10 100 110 calificat
26 510022 RIZEA ROBERT Bucuresti Nitescu Laura 10 100 110 calificat
27 509003 Vlad Horatiu Brasov Penghis Diana 30 80 110 calificat
28 527003 Ardelean Horia Maramures Berci Raluca 100 0 100 calificat
29 510015 BAROIU COSTIN Bucuresti Kisch Mariana 0 100 100 calificat
30 511001 Craciun Mihai Buzau Zugravu Petre 0 100 100 calificat
31 527004 Godja Corina Maramures Berci Raluca 100 0 100 calificat
32 510012 GRIGORESCU IRINA Bucuresti Kisch Mariana 0 100 100 calificat
33 532008 MARIN VLAD Prahova GEORGESCU ALICE 100 0 100 calificat
34 519004 Neagu Cristian Galati Alexandru Mihaela 0 100 100 calificat
35 527001 Pop Cristina Maramures Berci Raluca 100 0 100 calificat
36 502001 Savici Alexandru Arad Popa Cornel 10 80 90 calificat
37 532003 GHEORGHIU ALICE Prahova CONSTANTIN MIHAELA 0 80 80 calificat
38 510024 STOICA DRAGOS Bucuresti Kisch Mariana 10 50 60 calificat
39 515005 Cristea Radu Constanta 30 20 50 calificat
40 510008 OPREA ANA MARIA Bucuresti Grigoriu Dan 50 0 50 calificat
41 525009 Virlan George Iasi Hadimbu Stelian 0 50 50 calificat
42 510027 MIRCESCU ALEXANDRU Bucuresti Nitescu Laura 10 30 40
43 509001 Cateia Madalin Brasov Penghis Diana 30 0 30
44 527002 Codrea Claudiu Maramures Berci Raluca 30 0 30
45 528001 CURELEA RAUL Mehedinti RODICA CRETESCU 30 0 30
46 515003 Marinescu Emilian Constanta 30 0 30
47 521001 VIOREANU TUDOR Gorj GROZA IULIA 30 0 30
48 542007 Busuioc Ana Maria Vrancea Ionescu C. 20 0 20
49 531011 CIMPOIERU GEORGE Olt DINA ANY MARY 20 0 20
50 542025 Dragomir Dragos Vrancea Patrascu M. 20 0 20
51 542028 Gavrila Raluca Vrancea Patrascu M. 20 0 20
52 542027 Grigore Liviu Vrancea Patrascu M. 20 0 20
53 519010 Grigorita Alin Galati Soldan Florin 20 0 20
54 511003 Marin Bogdan Buzau Pop Ana-Maria 0 20 20
55 515013 Mihalcea Ionut Constanta 20 0 20
56 542029 Murgoci Silvia Vrancea Patrascu M. 20 0 20
57 510011 NAE ALEXANDRA Bucuresti Grigoriu Dan 20 0 20
58 542026 Sandu Emanuel Vrancea Patrascu M. 20 0 20
59 510030 TANASE STEFAN Bucuresti Kisch Mariana 20 0 20
60 534003 Vasile Catalin Satu-Mare Matyas Luminita 20 0 20
61 531010 ZORLESCU ALEXANDRU Olt DINA ANY MARY 20 0 20
62 525001 Adumitroae George Tudor Iasi Hadimbu Stelian 10 0 10
63 510019 ANDREI ALEXANDRU Bucuresti Nitescu Laura 10 0 10
64 510010 ANDREI VICTOR Bucuresti Grigoriu Dan 10 0 10
65 542001 Arghirescu Andrei Vrancea Rau E. 10 0 10
66 515010 Cetea Alexandru Constanta 10 0 10
67 531013 CHIS SILVIA Olt DINA ANY MARY 10 0 10
68 508012 Chiscaneanu Diana Braila Mortu Florica 10 0 10
69 536001 Cozmei Vasile Dan Suceava Ududec Marius 10 0 10
70 519008 Damian George Galati Draghici Coca 10 0 10
71 508009 Darie Iulia Raluca Braila Caprariu Alina 10 0 10
72 510020 DIACONU SIMINA Bucuresti Kisch Mariana 10 0 10
73 525005 Fecheta Tania Iasi Ivasc Cornelia 10 0 10
74 534001 Feier Ingrid Satu-Mare Matyas Luminita 10 0 10
75 518005 Gherghe Ion Alexandru Dolj Preoteasa Cezar 10 0 10
76 515008 Ghiuvea Teodora Constanta 10 0 10
77 527007 Grigor Ancuta Maramures Berci Raluca 10 0 10
78 519005 Hanganu Cristina Galati 10 0 10
79 536003 Ilcu Gabriel Suceava Popa Carmen 10 0 10
80 515006 Iordache Alexandru Constanta 10 0 10
81 533001 Milas Mihai Salaj Bolba Monica 10 0 10
82 519006 Neacsu Georgiana Galati Draghici Coca 10 0 10
83 528002 NICOLICIOIU ANDREI Mehedinti RODICA CRETESCU 10 0 10
84 536004 Pavel Laurentiu Suceava Ududec Marius 10 0 10
85 515011 Radu Teodor Constanta 10 0 10
86 510021 RAILEANU ROBERTA Bucuresti Grigoriu Dan 10 0 10
87 527005 Sas Liana Maramures Berci Raluca 10 0 10
88 542021 Serea Rares Vrancea Rau E. 10 0 10
89 531002 STOICA BOGDAN Olt POPESCU DORU 10 0 10
90 525007 Tanase Stefana Iasi Hadimbu Stelian 10 0 10
91 542024 Tiganusu Robert Vrancea Ionescu C. 10 0 10
92 530001 Toma Ioan Neamt Olaru Liviu-Constantin, Galatanu Florin 10 0 10
93 525008 Verdeanu Andrei Iasi Hadimbu Stelian 10 0 10
94 508004 Albu Claudia Braila Cubic Violeta 0 0 0
95 511002 Alexandru Bogdan Buzau Zugravu Petre 0 0 0
96 525002 Anusca Andrei Iasi Ivasc Cornelia 0 0 0
97 532004 ARGESANU RUXANDRA Prahova CONSTANTIN MIHAELA 0 0 0
98 528003 ASPRONIU ROBERT Mehedinti CORNELIA TESILA 0 0 0
99 542002 Baciu Cristina Vrancea Mereuta C. 0 0 0
100 542003 Balint Teodor Cristian Vrancea Dumitru E. 0 0 0
101 518001 Becheru Ovidiu Dolj Badea Ileana 0 0 0
102 508011 Boboc Iuliana Braila Mortu Florica 0 0 0
103 505003 Bodea Alexandru Bihor Coput Florentina 0 0 0
104 525003 Bolocan Cezara Iasi Hadimbu Stelian 0 0 0
105 503002 BOLOSTEANU RUXANDRA Arges OPREA ADRIANA 0 0 0
106 503003 BRATU EDUARD Arges OPREA ADRIANA 0 0 0
107 542005 Bucur Simona Vrancea Mereuta C. 0 0 0
108 503009 BUCURESCU ROXANA Arges STOICA MARIUS 0 0 0
109 502002 Bun Andreea Arad Popa Cornel 0 0 0
110 542006 Busuioc Loredana Vrancea Mereuta C. 0 0 0
111 523002 CHIRILA MIHNEA Hunedoara 0 0 0
112 501001 CIOARA ANDREI Alba STANCA MARIANA 0 0 0
113 503007 CIUBOTARU ALEXANDRA Arges SPATARU MADALINA 0 0 0
114 523001 CIULEAN SERGIU Hunedoara 0 0 0
115 515009 Ciumacencu Bianca Constanta 0 0 0
116 510016 COLCEAG ALINA Bucuresti Kisch Mariana 0 0 0
117 525004 Conea Bogdan Iasi Ciobanu Nicoleta, Nitescu Dorina 0 0 0
118 510017 CONSTANTINEANU TUDOR Bucuresti Kisch Mariana 0 0 0
119 510018 COSMA ELIZA MARIA Bucuresti Kisch Mariana 0 0 0
120 542008 Cristian Tiberiu Vrancea Rau E. 0 0 0
121 508003 Damac Francesca Braila Slavu Mihaela 0 0 0
122 542014 Darduc Mona Vrancea Mereuta C. 0 0 0
123 518004 Diaconeasa Stefan Dolj Badea Ileana 0 0 0
124 518002 Dinculescu Remus Dolj Badea Ileana 0 0 0
125 542030 Dochiou Cristiana Vrancea Patrascu M. 0 0 0
126 528005 DRAGHICI RAZVAN Mehedinti CORNELIA TESILA 0 0 0
127 532001 DUMA ANDREI Prahova VELICU MIRELA 0 0 0
128 518003 Dumitru Bogdan Dolj Badea Ileana 0 0 0
129 542009 Dumitru Teodora Vrancea Dumitru E. 0 0 0
130 542010 Ene Ingrid Diana Vrancea Dumitru E. 0 0 0
131 510031 FELIX LIVIU Bucuresti Kisch Mariana 0 0 0
132 542011 Florea Cristi Vrancea Comanescu S. 0 0 0
133 532005 GEORGESCU PETRU Prahova VELICU MIRELA 0 0 0
134 531009 GHERGU ANDREI CATALIN Olt BADEA RODICA 0 0 0
135 528004 GROSU VLAD Mehedinti CORNELIA TESILA 0 0 0
136 542012 Groza Oana Cristiana Vrancea Ionescu C. 0 0 0
137 508013 Gurzu Madalina Braila Mortu Florica 0 0 0
138 536002 Guzu Dorian Suceava Soiman Stefania 0 0 0
139 534002 Handro Bogdan Satu-Mare Matyas Luminita 0 0 0
140 519007 Huzum Florentina Galati Draghici Coca 0 0 0
141 510013 IONASCU IULIAN Bucuresti Grigoriu Dan 0 0 0
142 508005 Ionescu Bianca Braila Cubic Violeta 0 0 0
143 508002 Iorga Cristian Braila Slavu Mihaela 0 0 0
144 508010 Jianu Anca Braila Caprariu Alina 0 0 0
145 502004 Jichici Camil Arad Popa Cornel 0 0 0
146 508008 Jiru Carmen Braila Caprariu Alina 0 0 0
147 503008 LOBANOV ALEXANDRA Arges SPATARU MADALINA 0 0 0
148 532010 MARIN CORINA Prahova GEORGESCU ALICE 0 0 0
149 532006 MARIN VLAD CRISTIAN Prahova VELICU MIRELA 0 0 0
150 529002 Marinescu Mihai Mures Gora Valentin 0 0 0
151 503005 MATEESCU CONSTANTIN Arges OPREA ADRIANA 0 0 0
152 520001 Miţoi Ştefan Giurgiu Florina Gogoaşe 0 0 0
153 524001 Mihai Cristian Ialomita 0 0 0
154 542015 Mihalcea Vlad Vrancea Rau E. 0 0 0
155 532002 MILITARU GABRIELA Prahova CONSTANTIN MIHAELA 0 0 0
156 510032 MIRIAM HAGHIGHI Bucuresti Copacel Paula 0 0 0
157 542016 Neacsu Adriana Vrancea Mereuta C. 0 0 0
158 525006 Niculaiesei Andrei Iasi Hadimbu Stelian 0 0 0
159 508007 Nistor Radita Braila Marin Sorina 0 0 0
160 508006 Nistor Alexandru Braila Marin Sorina 0 0 0
161 503010 ONEATA DANUT Arges STOICA MARIUS 0 0 0
162 518006 Paraschiv Alexandru Dolj Popescu Laura 0 0 0
163 508001 Parlitu Paul Braila Slavu Mihaela 0 0 0
164 531004 PASA GEORGIANA Olt BADEA RODICA 0 0 0
165 542017 Pavelescu Leonard Vrancea Rau E. 0 0 0
166 510014 PENE COSMIN Bucuresti Nitescu Laura 0 0 0
167 515007 Petac Andreea Constanta 0 0 0
168 528006 PIRVULESCU ELEODOR Mehedinti CORNELIA TESILA 0 0 0
169 511004 Popa Ionut Buzau Pop Ana-Maria 0 0 0
170 515012 Popescu Oana Constanta 0 0 0
171 503004 PRISTOLEANU IOANA Arges OPREA ADRIANA 0 0 0
172 529001 Radu Raluca Mures Bogdan Maria 0 0 0
173 510023 RADU IOANA Bucuresti Nitescu Laura 0 0 0
174 532007 RADULESCU ALEXANDRU Prahova GEANGU IULIA 0 0 0
175 503006 RICHITEANU MARIUS Arges OPREA ADRIANA 0 0 0
176 542019 Rojoc Georgiana Vrancea Rau E. 0 0 0
177 531005 ROTARU ANDREI Olt CHIROIU FLORIN 0 0 0
178 527006 Sacalos Alexandra Maramures Berci Raluca 0 0 0
179 542020 Sandu Cosmina Vrancea Dumitru E. 0 0 0
180 521003 SARAGEA EDUARD Gorj GROZA IULIA 0 0 0
181 542022 Sima Andreea Cristina Vrancea Dumitru E. 0 0 0
182 510028 SIMION-ZANESCU MIHAI Bucuresti Kisch Mariana 0 0 0
183 519001 Spataru Catalina Galati Draghici Coca 0 0 0
184 524002 Stan Cristian Ialomita Voicu Maria 0 0 0
185 531003 STANCIU RAMONA Olt POPESCU DORU 0 0 0
186 538001 Stefu Giulia Timis ROMAN 0 0 0
187 515004 Stratulat Sorin Constanta 0 0 0
188 509002 Suciu Cristian Brasov Penghis Diana 0 0 0
189 505002 Suciu Gabriel Bihor Pasca Marius 0 0 0
190 542023 T?taru Larisa Alexandra Vrancea Ionescu C. 0 0 0
191 514002 Tamas Emil Cluj Tamas Monica 0 0 0
192 537001 Tudor Alin Teleorman Ionescu Florenta 0 0 0
193 510033 UNGUREANU IOANA Bucuresti Gradu Ana Maria 0 0 0
194 529003 Vasile Rares Mures Gora Valentin 0 0 0
195 531012 VASILESCU ANDREEA Olt DINA ANY MARY 0 0 0
196 525010 Vita-Mare Lorena Iasi Hadimbu Stelian 0 0 0
197 508014 Zodila Emil Braila Arici Liliana 0 0 0
198 510026 ZOTA ADELINA Bucuresti Kisch Mariana 0 0 0
199 542004 Bedrule Marius Vrancea Mereuta C. 0
200 542031 Hartingher Valentina Vrancea Patrascu M. 0
201 542013 Ionita Andreea Diana Vrancea Dumitru E. 0
202 543001 Lucian Onea Albastrul-Infinit Emil Onea 0
203 519009 Mihai Andreea Galati 0
204 542018 Prentu Constantin Vrancea Mereuta C. 0
205 524003 Rasnoveanu Danut Ialomita Voicu Maria 0
206 523003 TANACOP GEORGE Hunedoara 0
207 519002 Vornicescu Paul Silvian Galati Grigore Madalina 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info