home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a (primii 100 din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Tandrau Alexandru L.T. A.Iancu Vaida Dana, Ioica Lucian Cluj 100 90 190 calificat
2 VARVARA FLORIN CRISTIAN Col. Nat. Inform."T.Vianu", Sect.1 Cherciu Rodica Bucuresti 100 90 190 calificat
3 Tudose Vlad Lic. Inf. " Gr. Moisil " Iasi Serban Marinel, Cerchez Ema, CEX Iasi 90 100 190 calificat
4 Dinca Mihaela Colegiul National „Fratii Buzesti” Nicoli Marius Dolj 90 92 182 calificat
5 Dumitrache Anca C. N. "Liviu Rebreanu" Bistrita Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 100 80 180 calificat
6 FILIP STEFAN Col. Nat."Cantemir Voda", Sect.2 Kisch Mariana Bucuresti 100 80 180 calificat
7 MORARU MIHAI Lic. Internation. de Informat., Sect.3 Osman Ay Bucuresti 100 80 180 calificat
8 DUMITRESCU MIHAIL EUGEN Lic. Internation. de Informat., Sect.3 Osman Ay Bucuresti 100 80 180 calificat
9 Dobriban Edgar Lic. Bathory Istvan Sebestyen Zsombor Cluj 100 80 180
10 Rimovecz Daniel Colegiul A. Muresanu TOMSA G. Cluj 100 80 180
11 Popsor Razvan C. N. "Liviu Rebreanu" Bistrita Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 100 70 170
12 Oltean Dorin C. N. "Andrei Muresanu" Bistrita Cristurean Horatiu Bistrita-Nasaud 100 70 170 calificat
13 BALTESCU PAUL DAN Lic. Internation. de Informat., Sect.3 Osman Ay Bucuresti 90 80 170 calificat
14 Leach Radu Bogdan Gr. Sc. de Informatica Bistrita Costinasi Doru Putura Alina Bistrita-Nasaud 100 70 170
15 DAN RADU Colegiul National "T. Maiorescu" Aiud GROZA SORIN Alba 90 80 170 calificat
16 Cadar Vlad C. N. "Liviu Rebreanu" Bistrita Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 100 70 170
17 Mocanu Lucian Mircea CNMB Mihaela Gearap, Gabriela Dumitrof Constanta 100 64 164 calificat
18 Tofan Vasile C. N. "Liviu Rebreanu" Bistrita Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 100 60 160
19 CARDEI CLAUDIA-ELENA Col. Nat. Inform."T.Vianu", Sect.1 Kisch Mariana,Cherciu Rodica Bucuresti 100 60 160 calificat
20 Horlescu Marina C.N. "Gh. Vranceanu" Vieru Ilie Bacau 60 100 160 calificat
21 Crisan Vlad C. N. "Liviu Rebreanu" Bistrita Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 90 70 160
22 Chiric Cristian Colegiul National M. Kogalniceanu Dimitrievici Lucian Galati 100 60 160 calificat
23 STOICA BOGDAN ALEXANDRU Col. Nat. Inform."T.Vianu", Sect.1 Cherciu Rodica Bucuresti 90 60 150 calificat
24 Dumitriu Vlad Lic. Inf. " Gr. Moisil " Iasi Tibu Mirela, CEX Iasi 100 43 143 calificat
25 UNGUREANU VICTOR Col. Nat. Inform."T.Vianu", Sect.1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia Bucuresti 60 80 140
26 Beju Bogdan C.N. "Gh. Vranceanu" Vieru Ilie Bacau 40 100 140 calificat
27 Buruiana Filip Colegiul National V. Alecsandri Ilie Cristina Galati 60 80 140 calificat
28 Gherghina Pestra Alexandru Colegiul National „Fratii Buzesti” Vitelaru Sofia Dolj 70 70 140 calificat
29 PETRESCU DAN L.T.AL.I.CUZA DRAGUSOIU ANA MARIA Prahova 100 39 139 calificat
30 Pantelimon Lucian Ionut Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Ion Petre Dolj 40 92 132
31 COPOT ALEXANDRU MIHAI Col. Nat. Inform."T.Vianu", Sect.1 Manz Victor Bucuresti 50 80 130
32 Bunau Florin C. N. "Liviu Rebreanu" Bistrita Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 100 30 130
33 Musina Rares C. N. "Liviu Rebreanu" Bistrita Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 100 28 128
34 TRAICHIOIU MIRCEA Col. Nat. Inform."T.Vianu", Sect.1 Cherciu Rodica Bucuresti 100 28 128
35 Jura Petru C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Porumb Daniela Brasov 50 70 120 calificat
36 Avram Bogdan Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare Belbe Maria Maramures 100 20 120 calificat
37 Anghel Traian Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu Ciurea Stelian, Auner Birgit Sibiu 100 20 120 calificat
38 POPA TUDOR Col. Nat."Cantemir Voda", Sect.2 Balasa Filonela Bucuresti 100 20 120
39 MARINESCU ALEXANDRU C. N. ION MINULESCU SLATINA DRAGHICI AURELIA / POPESCU DORU Olt 40 80 120 calificat
40 Pop Nicolae Colegiul National Vasile Lucaciu Baia Mare Maidan Alin Maramures 100 20 120 calificat
41 HANGANU RAMI C.N.I.L.CARAGIALE PARVU FLORENTINA Prahova 100 20 120 calificat
42 EREMIE BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "AL. ODOBESCU" PITESTI HIRZOIU MARIUS Arges 100 20 120
43 LITA ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI PATRASCU CRISTINA, OPREA ADRIA Arges 40 80 120 calificat
44 BALASOIU ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "I.C. BRATIANU" PITESTI COSMIN ALEXANDRU, CRISTEA MARIN Arges 40 80 120 calificat
45 Dracea Andrei Lic.Moisil Timisoara Rosu Ovidiu,Barbieru Cristina Timis 70 50 120 calificat
46 Costescu Julia Col. Dobr. "Spiru Haret" Tulcea Dogaru Liliana Tulcea 30 90 120 calificat
47 Stefan Andrei C. N. "Al. Lahovari" Rm. Valcea Ianc Simona Valcea 100 20 120 calificat
48 Lescai Ionel Col.Nat. Gh.M.Murgoci Stanciu + Caprariu Braila 100 20 120 calificat
49 Zavada Andrei Mihail Kogalniceanu Vaslui Enache Marian Vaslui 100 20 120 calificat
50 CAMBURU OANA MARIA Col. Nat. Inform."T.Vianu", Sect.1 Cherciu Rodica Bucuresti 40 80 120
51 Oasa Alexandru L. International Laura Radu, Ali Yuksel Constanta 40 80 120 calificat
52 VALVOIU VASILE CORNEL COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI PATRASCU CRISTINA, OPREA ADRIA Arges 90 30 120 calificat
53 SIMION ALEXANDRU CIPRIAN Lic. Internation. de Informat., Sect.3 Osman Ay Bucuresti 90 28 118
54 Oprea Stefan Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Miron Lucia, Cristea Catalina, CEX Iasi 100 17 117
55 Dumitru Bogdan Colegiul National "Ion Maiorescu" Florina Gogoase Giurgiu 50 66 116
56 Rusu Victor Colegiul National "S. Brukenthal" Ciurea Stelian, Auner Birgit Sibiu 90 24 114 calificat
57 DAMIAN ALEXANDRU MARIAN C.N.I.L.CARAGIALE PARVU FLORENTINA Prahova 100 13 113
58 Scoica Adrian C. N. „E.Hurmuzachi” Radauti Lazarescu A. Suceava 40 72 112 calificat
59 SFIRLOGEA RARES C.N. "TUDOR VLADIMIRESCU" TARGU-JIU NODEA EUGEN Gorj 100 11 111 calificat
60 COMAN Claudiu C.N. Hasdeu Martin Elena Buzau 90 20 110 calificat
61 Calian Andrei CNMV Turda Miron Florin Micu Mihaela Cluj 90 20 110
62 Spiridon Alexandru C. N. "Liviu Rebreanu" Bistrita Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 40 70 110
63 Kerekes Felix C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia Brasov 40 70 110
64 Turcu Alin Liceul de Informatica T. Popoviciu M. Coman / R. Vadan Cluj 40 70 110
65 Butnaru George C. N. "Constantin Carabella" Tgv. Vitan Adrian, Fanache Angela Dambovita 100 8 108 calificat
66 Sulyok Csaba Colegiul National "Silvania" Papp Judit Salaj 50 53 103 calificat
67 ISRAEL-ROMING ADINA Col. Nat. Inform."T.Vianu", Sect.1 Kisch Mariana, Toca Livia Bucuresti 30 70 100
68 Tofan Tudor CNU Colin L. Vrancea 30 70 100 calificat
69 RADOI ADELA LICEUL TEORETIC GHEORGHE TITEICA RODICA CRETESCU Mehedinti 80 20 100 calificat
70 Ionita Razvan Liceul Teoretic Mihai Eminescu Petre Ninel Calarasi 100 0 100 calificat
71 Bucatea Madalin Colegiul National „Fratii Buzesti” Vitelaru Sofia Dolj 100 0 100
72 Gosu Valentin Colegiul National " M.Viteazul" Slobozia Ialomita 80 20 100 calificat
73 Dobrota Valentin LT Ovidius Alina Mazalu, Liviu Constandache Constanta 40 60 100 calificat
74 Radu Iulian Colegiul National Barbu Stirbei Dumitrescu Gica Calarasi 0 100 100 calificat
75 Sabau Andrei Gr. Sc. de Informatica Bistrita Maierean Ovidiu Bistrita-Nasaud 40 53 93
76 Juhos Norbert Colegiul National "Silvania" Papp Judit Salaj 40 53 93
77 Pop Paul Colegiul National "Silvania" Vranceanu Alina Salaj 50 40 90
78 Chirila Dan CNU Vulpoiu G. Vrancea 70 20 90 calificat
79 Salajan Mircea Lic Teoretic Jibou Haiduc Rozalia-Crina Salaj 50 40 90
80 GRIGORIU GRUIA DAN Col. Nat. Inform."T.Vianu", Sect.1 Grigoriu Dan Bucuresti 10 80 90
81 ANDRICI MIHAIL COLEGIUL NATIONAL "I.C. BRATIANU" PITESTI VOICA NICOLETA, NEDELEA OTILIA Arges 30 60 90
82 Brisc Bogdan Colegiul National Simleu Ardelean Paula/Vasil Otilia Salaj 50 37 87
83 Gigea Victor Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu Cirea Stelian. Auner Birgit Sibiu 40 45 85
84 Chirila Tudor Lic. Inf. " Gr. Moisil " Iasi Serban Marinel, Cerchez Ema, CEX Iasi 40 45 85
85 Ichim Alexandru C.N. "Gh. Vranceanu" Vieru Ilie Bacau 50 35 85 calificat
86 Boca Lucian C.N. „Stefan Cel Mare” Suceava Vlad Giorgie + Costineanu Raluca Suceava 50 30 80 calificat
87 MUNTEANU SANZIANA C.N.MIHAI VITEAZUL GEORGESCU A. Prahova 60 20 80
88 CROITORU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" CAMPULUNG TATULEA MARIA Arges 20 60 80
89 Manea Vlad Lic. Inf. " Gr. Moisil " Iasi Serban Marinel, Cerchez Ema, CEX Iasi 30 50 80
90 Astefanaoaie Andrada Lic. Inf. " Gr. Moisil " Iasi Tibu Mirela, Grecu Silvia, CEX Iasi 40 40 80
91 NICULAE VLAD Col. National "M.Viteazul", Sect.2 Gheorghe Mioara Bucuresti 30 50 80
92 DARIE CALIN Col. National "M.Viteazul", Sect.2 Gheorghe Mioara Bucuresti 30 50 80
93 Faur Alexandru Colegiul National Dragos Voda Sighet Berci Raluca Maramures 30 50 80
94 Gal Cristian C.N. "Ferdinand I" Sichim Cristina Bacau 40 39 79
95 FURCHITA BOGDAN IULIAN Coleg. National "Sf.Sava", Sect.1 Patrascu Georgina Bucuresti 40 39 79
96 AGICA MARIUS Coleg. National "Sp.Haret", Sect.2 Boriga Radu Bucuresti 60 18 78
97 Radu Gabriel Lic.Moisil Timisoara Felicia Neacsu,Dobrin Cosmin Timis 50 27 77
98 OITA RAZVAN C.N. RADU GRECEANU SLATINA POPESCU DORU Olt 40 36 76 calificat
99 SPAIUC DAN COL. NAT. "TRAIAN LALESCU" HUNEDOARA MUSCALAGIU DIANA Hunedoara 40 36 76 calificat
100 Boldeanu Paul CNMB Mihaela Gearap, Gabriela Dumitrof Constanta 40 36 76 calificat


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info