home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 HAIDUC VLAD Colegiul Militar "Mihai Viteazul" Alba Iulia BOGDAN MIHAELA 50 36 86 calificat
2 TRIMBITAS VIOREL Colegiul National "I.M. Clain" BLAJ GHITA ROMANTA 50 22 72 calificat
3 STAN NICOLAE Colegiul National "A.Iancu" Campeni IANCU ELENA 10 58 68
4 SICOE OVIDIU Colegiul National "HCC" Alba Iulia AVRAM ANGELA 50 0 50
5 LAZAR ADRIAN Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN 40 0 40
6 MACARIE HORATIU Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN / STANCA IOAN 20 20 40
7 TURC MARIUS Colegiul Tehnic Aiud CAPALNA LUCIAN 40 0 40
8 FAGADAR RUDEN Colegiul National "HCC" Alba Iulia AVRAM ANGELA 10 20 30
9 PRECUP GEORGETA Colegiul National "D. Prodan" Cugir CRACIUN JANETA 30 0 30
10 KOVACS ANDREI Colegiul Militar "Mihai Viteazul" Alba Iulia BOGDAN MIHAELA 10 10 20
11 STAN FLORIN Colegiul National "HCC" Alba Iulia AVRAM ANGELA 10 8 18
12 FLOREA GEORGE Grup Scolar Industrie Usoara Alba Iulia TOMA SORIN 10 0 10
13 NITU ALEXANDRU Colegiul National "T. Maiorescu" Aiud GROZA SORIN 10 0 10
14 PETRIDEAN OVIDIU Colegiul Tehnic Aiud CAPALNA LUCIAN 0 4 4
15 PRECUPEANU DANIEL Colegiul National "D. Prodan" Cugir CRACIUN JANETA 0 4 4
16 BERINDEIE IONUT Colegiul National "A.Iancu" Campeni BERINDEIE VIRGIL 0 0 0
17 BOGDAN VALENTIN Colegiul National "D. Prodan" Cugir CRACIUN JANETA 0 0 0
18 BURZ ANDREI Colegiul National "A.Iancu" Campeni BERINDEIE VIRGIL 0 0 0
19 BUSTAN MIRCEA Grup Scolar Forestier Campeni GOMBOS IULIAN 0 0 0
20 CORB ANDREI Colegiul National "T. Maiorescu" Aiud GROZA SORIN 0 0 0
21 DUMITREL VLAD Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN / STANCA IOAN 0 0 0
22 ISTRATE IOANA Colegiul Militar "Mihai Viteazul" Alba Iulia BOGDAN MIHAELA 0 0 0
23 MARTIN MIHAI Colegiul National "L. Blaga" Sebes SUCIU GHEORGHE 0 0 0
24 MERFU EUGEN Colegiul National "L. Blaga" Sebes SUCIU GHEORGHE 0 0 0
25 MUNTEAN MARIUS LICEUL TEORETIC TEIUS BORSIA CALIN 0 0 0
26 OPRITA NICOLAE LICEUL TEORETIC TEIUS BORSIA CALIN 0 0 0
27 POPA MARIUS Colegiul National "L. Blaga" Sebes SUCIU GHEORGHE 0 0 0
28 ROMAN CLAUDIU Grup Scolar Forestier Campeni GOMBOS IULIAN 0 0 0
29 TODORAN OVIDIU Colegiul National "I.M. Clain" BLAJ GAVRILUT VALERIU 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info