home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 STAN IOAN Colegiul National "T. Maiorescu" Aiud GROZA SORIN 0 100 100 calificat
2 GOG IONEL Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN / AVRAM ANGELA 0 80 80 calificat
3 MARIS VALENTIN Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN 10 60 70 calificat
4 MOLDOVAN ALEXANDRU Grup Scolar Industrie Usoara Alba Iulia TOMA SORIN 0 20 20
5 OPRITA DAN TRAIAN Colegiul National \"I.M. Clain\" BLAJ URSU DANIELA ANCA 0 20 20
6 CINDEA CALIN Colegiul Militar "Mihai Viteazul" Alba Iulia ONAC SEBASTIAN 0 10 10
7 DONEA DANIEL Colegiul National "A.Iancu" Campeni IANCU ELENA 0 10 10
8 DRAGAN ADRIAN Colegiul Tehnic Aiud CAPALNA LUCIAN 0 10 10
9 NEAGA SEPTIMIU Colegiul National "L. Blaga" Sebes MUNTEAN MARIUS 0 10 10
10 BOLCA ANCA Colegiul Tehnic Aiud CAPALNA LUCIAN 0 0 0
11 CRISTESCU IOANA Colegiul National "HCC" Alba Iulia MURESAN CODRUTA 0 0 0
12 DELCEA MIHAI Grup Scolar "HCC" Abrud IANCU ADINA 0 0 0
13 DOMSA IOAN Colegiul Tehnic Aiud CAPALNA LUCIAN 0 0 0
14 GIURGIU ADRIAN Colegiul National "I.M. Clain" BLAJ DANCU IULIAN 0 0 0
15 HADA ADRIAN Colegiul Militar "Mihai Viteazul" Alba Iulia BOGDAN MIHAELA 0 0 0
16 MATES CALIN Colegiul National "A.Iancu" Campeni IANCU ELENA 0 0 0
17 MORARIU ALEXANDRU Colegiul National "D. Prodan" Cugir FURDUI CALIN 0 0 0
18 MUNTEAN PAUL LICEUL TEORETIC TEIUS BORSIA CALIN 0 0 0
19 MUNTEAN ANCA Colegiul National "HCC" Alba Iulia MURESAN CODRUTA 0 0 0
20 OLTEAN GEORGE Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN 0 0 0
21 ONAC ROBERT Liceul Teoretic Ocna Mures CORPODEAN CRISTIAN 0 0 0
22 OPREAN STEFAN Grup Scolar Industrie Usoara Alba Iulia TOMA SORIN 0 0 0
23 POPA RAZVAN LICEUL TEORETIC TEIUS BORSIA CALIN 0 0 0
24 SABU HORIA Colegiul National "L. Blaga" Sebes SUCIU GHEORGHE 0 0 0
25 TARCZA EMIL Colegiul Militar "Mihai Viteazul" Alba Iulia ONAC SEBASTIAN 0 0 0
26 TODEA EUGEN Grup Scolar Forestier Campeni GOMBOS IULIAN 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info