home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 DAN RADU Colegiul National "T. Maiorescu" Aiud GROZA SORIN 90 80 170 calificat
2 MIRCEA GABRIEL Colegiul National "HCC" Alba Iulia AVRAM ANGELA 40 36 76
3 TANASOIU BOGDAN Colegiul National "L. Blaga" Sebes MOGA NICOLAE 40 36 76 calificat
4 BOBOIA LIVIU Colegiul National "D. Prodan" Cugir CRACIUN JANETA 40 20 60
5 BUCUR SERGIU Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN 40 20 60
6 BADILA SIMION Colegiul National "D. Prodan" Cugir CRACIUN JANETA 30 20 50
7 DRAGOMIR BOGDAN Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN 30 20 50
8 HEUTSCHI BOGDAN Colegiul National "L. Blaga" Sebes MOGA NICOLAE 30 20 50
9 PODARU GEORGE Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN / MURESAN CODRUTA 30 20 50
10 TRUSCA ANDREI Colegiul National "A.Iancu" Campeni IANCU ELENA 30 20 50
11 DAN IOAN Colegiul National "L. Blaga" Sebes MOGA NICOLAE 30 17 47
12 STAIC RALUCA Colegiul National "I.M. Clain" BLAJ URSU DANIELA ANCA / GHITA ROMANTA 20 23 43
13 LASLAU MIHAELA Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN 20 20 40
14 MATES PETRU Colegiul National "D. Prodan" Cugir CRACIUN JANETA 10 23 33
15 POPA ALEXANDRA Colegiul National "A.Iancu" Campeni BERINDEIE VIRGIL 0 32 32
16 TATAR HORATIU Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN / MURESAN CODRUTA 0 20 20
17 OPRIS VLAD Colegiul National "HCC" Alba Iulia PALCU CARMEN / MURESAN CODRUTA 0 15 15
18 BUTNARU SILVIA Colegiul Militar "Mihai Viteazul" Alba Iulia BOGDAN MIHAELA 0 0 0
19 COSTAN ALEXANDRU Colegiul Tehnic Aiud CAPALNA LUCIAN 0 0 0
20 DAN OCTAVIAN Colegiul Tehnic Aiud CAPALNA LUCIAN 0 0 0
21 DINGA IULIA TEODORA Colegiul Tehnic Aiud CAPALNA LUCIAN 0 0 0
22 GURZAU FLORINA Colegiul Militar "Mihai Viteazul" Alba Iulia MARIAN LUMINITA 0 0 0
23 MARINCAS GEANINA Colegiul Militar "Mihai Viteazul" Alba Iulia MARIAN LUMINITA 0 0 0
24 NICOARA CLAUDIA Grup Scolar Forestier Campeni GOMBOS IULIAN 0 0 0
25 PADUREAN PAUL ALEXANDRU Colegiul National "I.M. Clain" BLAJ URSU DANIELA ANCA / GHITA ROMANTA 0 0 0
26 PETRIC AMELIA Colegiul National "A.Iancu" Campeni IANCU ELENA 0 0 0
27 SICOE CIPRIAN Colegiul National "A.Iancu" Campeni BERINDEIE VIRGIL 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info