home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 FODOR GABOR LIT "ADY ENDRE" HIBACSKO GIZELA 50 58 108 calificat
2 NAGY ALIZ LIT "ADY ENDRE" HIBACSKO GIZELA 50 50 100
3 LUCA VLAD C.N."MIHAI EMINESCU" KELEMEN ERZSEBET 60 32 92 calificat
4 DONCA ZSOLT LIT "ADY ENDRE" HIBACSKO GIZELA 50 10 60
5 PAPP LASZLO GR.SC."O.GOGA"MARGHITA CRISTIAN KOVACS 60 0 60
6 LUPSA CIPRIAN C.N."EMANUIL GOJDU" MARIA & ADRIAN NITA 50 0 50
7 MYNIO ROBERT C.N."EMANUIL GOJDU" MARIA & ADRIAN NITA 50 0 50
8 BORZ SERGIU GR.SC."O.GOGA"MARGHITA ZENOVIA MIHUC 40 4 44
9 BOCEA ADRIAN C.N."EMANUIL GOJDU" MARIA & ADRIAN NITA 40 0 40
10 BOJOGA RAZVAN C.N."EMANUIL GOJDU" MARIA & ADRIAN NITA 30 0 30
11 BREB RAUL C.T."TRAIAN VUIA" TANTA HODISAN 10 0 10
12 CORNEA MIHAI LIT "AUREL LAZAR" RODICA POTRE 10 0 10
13 CRACIUN ANDREEA L.PED."IOSIF VULCAN" ADRIANA SAVU 10 0 10
14 GOINA OCTAVIAN C.N."EMANUIL GOJDU" MARIA & ADRIAN NITA 10 0 10
15 KRAUSZ ZSOLT LIT "ADY ENDRE" HIBACSKO GIZELA 10 0 10
16 LORINCZ ANDRAS LIT "ADY ENDRE" HIBACSKO GIZELA 10 0 10
17 PETROVICI BOGDAN C.N."EMANUIL GOJDU" MARIA & ADRIAN NITA 10 0 10
18 POP REMUS C.N."MIHAI EMINESCU" KELEMEN ERZSEBET 10 0 10
19 SUCIU ADRIAN C.N."MIHAI EMINESCU" KELEMEN ERZSEBET 10 0 10
20 SUCIGAN ALINA L.PED."IOSIF VULCAN" ADRIANA SAVU 0 4 4
21 ANDRAS ZOLTAN CAROL LIT "LUCIAN BLAGA" CALIN BACTER 0 0 0
22 BARTA LEVENTE LIT SALONTA NAGY ILDIKO 0 0 0
23 DERSIDAN MIHAI C.N."EMANUIL GOJDU" MARIA & ADRIAN NITA 0 0 0
24 KISDED SZABOLCS LIT "AUREL LAZAR" RODICA POTRE 0 0 0
25 KOLLAR ANDRAS LIT SALONTA NAGY ILDIKO 0 0 0
26 KOVACS ROBERT LIT "LUCIAN BLAGA" CALIN BACTER 0 0 0
27 MAGYAR ROBERT C.N."MIHAI EMINESCU" TEUTSCH TUNDE 0 0 0
28 MEZEI MARIANA C.N."EMANUIL GOJDU" MARIA & ADRIAN NITA 0 0 0
29 NAGY TIBOR C.N."MIHAI EMINESCU" TEUTSCH TUNDE 0 0 0
30 POP CRISTIAN GR.SC."O.GOGA"MARGHITA SIMONA SARCA 0 0 0
31 POPESCU ROBERT LIT SALONTA NAGY ILDIKO 0 0 0
32 SOARE SORIN C.N."MIHAI EMINESCU" KELEMEN ERZSEBET 0 0 0
33 SUMEDRE MARIA LIT "AVRAM IANCU" STEI SIMONA CRISAN 0 0 0
34 SZIJARTO BEATA LIT "ADY ENDRE" HIBACSKO GIZELA 0 0 0
35 SZILAGYI JOSEF SEBASTIAN LIT "LUCIAN BLAGA" CALIN BACTER 0 0 0
36 VINCZE TIBOR LIT "ADY ENDRE" HIBACSKO GIZELA 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info