home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 DADAY CSABA LIT "ADY ENDRE" BARTOS-ELEKES ISTVAN 20 50 70
2 DURNE CATALIN C.N."MIHAI EMINESCU" KELEMEN ERZSEBET 0 30 30
3 MESTER ADRIAN C.N."EMANUIL GOJDU" LAURENTIU GALIS 0 30 30
4 GHEBOIANU ALEXANDRU C.N."EMANUIL GOJDU" CORINA MATEI 0 20 20 calificat
5 VARGA LIVIU C.N."EMANUIL GOJDU" CORINA MATEI & MARIA NITA 0 20 20 calificat
6 BIZAU GHEORGHE C.N."SAMUIL VULCAN"BEIUS CLAUDIA BURAN 0 10 10
7 COSMA FELIX C.N."EMANUIL GOJDU" CORINA MATEI 0 10 10
8 LUCA ALEX C.N."MIHAI EMINESCU" KELEMEN ERZSEBET 0 10 10
9 BARAT CSONGOR GR.SC."O.GOGA"MARGHITA LIVIA MOISA 0 0 0
10 BEKO GABOR LIT "ADY ENDRE" BARTOS-ELEKES ISTVAN 0 0 0
11 BEREK MATE TAMAS LIT SALONTA NAGY ILDIKO 0 0 0
12 BLAGA MIRELA C.N."MIHAI EMINESCU" KELEMEN ERZSEBET 0 0 0
13 BOCANCIOS GEORGE LIT.PENTICOSTAL GALIN GAL-CHIS 0 0 0
14 BOKOR ANDRAS LIT "ADY ENDRE" BARTOS-ELEKES ISTVAN 0 0 0
15 BUTIRI SERBAN LIT "DON ORIONE" OMER ISMET 0 0 0
16 CIUCUR MARIUS C.T."TRAIAN VUIA" RODICA SCURTU 0 0 0
17 CSARNO LASZLO C.N."MIHAI EMINESCU" TEUTSCH TUNDE 0 0 0
18 CSUZI BOTOND LIT "ADY ENDRE" BARTOS-ELEKES ISTVAN 0 0 0
19 DINDEAL ALEXANDRU LIT "AUREL LAZAR" RODICA POTRE 0 0 0
20 DUCA BENIAMIN LIT.PENTICOSTAL GALIN GAL-CHIS 0 0 0
21 FALUVEGI FERENC LIT "ADY ENDRE" BARTOS-ELEKES ISTVAN 0 0 0
22 GHITEA ANDREI C.N."EMANUIL GOJDU" CORINA MATEI 0 0 0
23 KATO ANDRAS C.N."MIHAI EMINESCU" TEUTSCH TUNDE 0 0 0
24 MAJER ADAM LIT "ADY ENDRE" BARTOS-ELEKES ISTVAN 0 0 0
25 MANG ALEXANDRU C.N."EMANUIL GOJDU" CORINA MATEI & MARIA NITA 0 0 0
26 MARCHIS RAZVAN LIT "DON ORIONE" OMER ISMET 0 0 0
27 MARIAN ZSUZSA LIT "ADY ENDRE" BARTOS-ELEKES ISTVAN 0 0 0
28 MOISI RAUL C.T."TRAIAN VUIA" RODICA SCURTU 0 0 0
29 NISTOR BOLCAS FELICIA LIT SALONTA FLORENTINA MARUSCA 0 0 0
30 OLAH SANDOR C.N."MIHAI EMINESCU" TEUTSCH TUNDE 0 0 0
31 OTGON CRISTIAN LIT "DON ORIONE" OMER ISMET 0 0 0
32 ROSENZWEIG VIKTOR C.N."EMANUIL GOJDU" LAURENTIU GALIS 0 0 0
33 TOTH PAUL GR.SC."O.GOGA"MARGHITA LIVIA MOISA 0 0 0
34 TULVAN DANIEL C.N."EMANUIL GOJDU" CORINA MATEI 0 0 0
35 URI VINCZE LIT "ADY ENDRE" BARTOS-ELEKES ISTVAN 0 0 0
36 VARGA IOSIF C.T."MIHAI VITEAZUL" MARIANA TAMAS 0 0 0
37 ZEKANY DAN C.N."SAMUIL VULCAN"BEIUS CLAUDIA BURAN 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info