home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 BLANARU Andrei C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Nicolae GAINA 90 28 118 calificat
2 ADAM Catalin Ioan C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Laura NITULESCU 100 10 110 calificat
3 COLTA Alexandru C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Laura NITULESCU 100 0 100
4 DARAU Ioan Cristian Gr.Sc. Chim.Ind., Victoria Ana DRAGOMIR 100 0 100
5 VANDRA Akos Lic.T. "Aprily Lajos", Brasov Eva VRENCIAN 0 68 68
6 ILES Irina C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Laura NITULESCU 40 24 64
7 GAMAN Sergiu C.N. "Radu Negru", Fagaras Claudia TRIF 50 10 60
8 MICU Vlad C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Manuela COCONEA 50 0 50
9 NINACS Tudor C.N. "A. Saguna", Brasov Doru MODRISAN 50 0 50
10 MUNTEANU Ionut C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Laura NITULESCU 40 0 40
11 TODOR Anamaria C.N. "A. Saguna", Brasov Gabriela TUTUNEA, Doru MODRISAN 40 0 40
12 FLORIAN Eugen Florin Gr.Sc. Chim.Ind., Victoria Ana DRAGOMIR 30 0 30
13 ILIE Vlad Adrian C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Liliana COMARNIC 30 0 30
14 RADOI Alexandru C.N. "Dr. I.Mesota", Brasov Mihaela CONSTANTIN 30 0 30
15 ENACHE Claudiu Sebastian Gr.Sc. Chim.Ind., Victoria Ana DRAGOMIR 20 0 20
16 TANVUIA Victor C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Eugen NECULA 0 20 20
17 UDRESCU Corina C.N. "A. Saguna", Brasov Doru MODRISAN 0 20 20
18 STOICA Diana C.N. "A. Saguna", Brasov Gabriela TUTUNEA, Doru MODRISAN 0 18 18
19 ASTEFANOAIE Radu Lic.T. "N. Titulescu", Brasov Alina MUREA 10 0 10
20 GHEORGHITA Alexandru C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Nicolae GAINA 10 0 10
21 ONCU Alexandra C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Laura NITULESCU 10 0 10
22 TIMAR Liviu Lic.T. "N. Titulescu", Brasov Alina MUREA 10 0 10
23 BOLDEANU Silviu C.N.I. "Gr. Moisil", Brasov Eugen NECULA 0 0 0
24 CEANGA Andrei C.N. "Dr. I.Mesota", Brasov Emilia MAILAT, Daniela PORUMB 0 0 0
25 DRAGOMIRICA Otilia C.N. "Radu Negru", Fagaras Claudia TRIF 0 0 0
26 FILIP Andrei C.St.Nat. "Emil Racovita", Brasov Nicoleta MIHALCEA 0 0 0
27 FLOREA Flavius C.N. "Dr. I.Mesota", Brasov Emilia MAILAT, Daniela PORUMB 0 0 0
28 GHEORGHE Delia C.N. "Radu Negru", Fagaras Daniela SUCIU 0 0 0
29 GURAU Alexandru C.N. "Dr. I.Mesota", Brasov Emilia MAILAT, Daniela PORUMB 0 0 0
30 MATIS Antal Lic.T. "Aprily Lajos", Brasov Eva VRENCIAN 0 0 0
31 PIRAU Sorin C.N. "Radu Negru", Fagaras Claudia TRIF 0 0 0
32 RADOI Ovidiu C.N. "D-na Stanca", Fagaras Nicolae STEAVU 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info