home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Jura Petru C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Porumb Daniela 50 70 120 calificat
2 Kerekes Felix C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia 40 70 110
3 Ardeleanu Cristian Viktor C.N.I. "Grigore Moisil" Brasov Coconea Manuela, Ionescu Maria 40 30 70
4 Eremia Silviu C.N.I. "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura 30 36 66
5 Istrati Nicolina C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Porumb Daniela, Constantin Mihaela 40 23 63
6 Ciocan Nicolae C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia 40 20 60
7 Merestean Andrei C.N.I. "Grigore Moisil" Brasov Berloiu Alina 30 30 60
8 Boeriu Adela Bianca C.N.I. "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura 30 28 58
9 Dezso Szilard Liceul "Aprily Lajos" Brasov Balint Ferenc 30 23 53
10 Cancescu Ioana C.N. "A. Saguna" Brasov Tutunea Gabriela, Modrisan Doru 30 20 50
11 Cucu Sebastian C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia 30 20 50
12 Danila Bogdan C.N.I. "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura 30 20 50
13 Fatu Vlad C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia 30 20 50
14 Ionescu Horia C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia 30 20 50
15 Lungociu Corneliu C.N.I. "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura, Gaina Nicolae 30 20 50
16 Moga Florian C.N. "A. Saguna" Brasov Tutunea Gabriela, Modrisan Doru 40 10 50
17 Stancu Mihai Gr. Sc. Ch. Ind. Victoria Ciobotaru Adrian 40 10 50
18 Tamas Otto Liceul "Aprily Lajos" Brasov Balint Ferenc 30 20 50
19 Varsvari Raul C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia 30 17 47
20 Baciuc Nicolae C.N. "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia 20 10 30
21 Ditescu Silviu C.N.I. "Grigore Moisil" Brasov Nitulescu Laura 10 20 30
22 Barcutean Zeno C.N. "Radu Negru" Fagaras Suciu Daniela 0 10 10
23 Voda Alexandru C.N.I. "Grigore Moisil" Brasov Berloiu Alina 0 8 8
24 Dobre Mihai C.N.I. "Grigore Moisil" Brasov Necula Eugen 0
25 Matei Alexandru Liceul "N. Titulescu" Brasov Geoge Carmen 0
26 Muntean Iulia C.N. "Radu Negru" Fagaras Dobrin Daniela 0 0 0
27 Radulescu Vlad Liceul "N. Titulescu" Brasov Gal Valentina 0 0 0
28 Suto Attila Liceul "Aprily Lajos" Brasov Balint Ferenc 0 0 0
29 Szots Hunor Liceul "Aprily Lajos" Brasov Balint Ferenc 0 0 0
30 Tripon Cristina Liceul "Grigore Antipa" Siulea Radu 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info