home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Covasna

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Brinza Liviu Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe Simon Adel 30 39 69 calificat
2 Ujvarosi Brezeanu Alexandru Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe Simon Adel 30 38 68 calificat
3 Kertesz Lorand Liceul Teoretic Szekely Miko, Sf. Gheorghe Gall Annamaria, Jakab Tibor 40 20 60 calificat
4 Csuros Csaba Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe Simon Ilona 30 0 30
5 Roibu Radu Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe Simon Adel 0 30 30
6 Kisfaludy Zoltan Liceul Teoretic Szekely Miko, Sf. Gheorghe Gall Annamaria, Jakab Tibor 0 28 28
7 Croitoru Gabriel Liceul Teoretic Nagy Mozes, Tg. Secuiesc Budai Edit, Budai Istvan 20 7 27
8 Bilibok Szabolcs Liceul Teoretic Szekely Miko, Sf. Gheorghe Gall Annamaria, Jakab Tibor 0 23 23
9 Erdely Attila Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe Simon Ilona 0 18 18
10 Bene Zoltan Liceul Teoretic Nagy Mozes, Tg. Secuiesc Budai Edit, Budai Istvan 0 10 10
11 Zsurzsa Laszlo Liceul Teoretic Szekely Miko, Sf. Gheorghe Gall Annamaria, Jakab Tibor 0 10 10
12 Albu Mircea Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe Stefanescu Mariana 0 0 0
13 Botez Alexandru Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe Stefanescu Mariana 0 0 0
14 Chirculescu Mihai Grupul Scolar Korosi Csoma Sandor, Covasna Molnar Janos 0 0 0
15 David Laszlo Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe Simon Ilona 0 0 0
16 Greif Beatrice Grupul Scolar Korosi Csoma Sandor, Covasna Molnar Janos 0 0 0
17 Kovacs Csaba Liceul Teoretic Nagy Mozes, Tg. Secuiesc Budai Edit, Budai Istvan 0 0 0
18 Kovacs Bela Zsolt Liceul Teoretic Nagy Mozes, Tg. Secuiesc Budai Edit, Budai Istvan 0 0 0
19 Marthi Zita Liceul Teoretic Nagy Mozes, Tg. Secuiesc Budai Edit, Budai Istvan 0 0 0
20 Molnar Istvan Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe Simon Ilona 0 0 0
21 Neagoe Alexandru Grupul Scolar Nicolae Balcescu, Intorsura Buzaului Boian Nicolae 0 0 0
22 Neagoe Bogdan Grupul Scolar Nicolae Balcescu, Intorsura Buzaului Boian Nicolae 0 0 0
23 Papuc Liana Grupul Scolar Korosi Csoma Sandor, Covasna Molnar Janos 0 0 0
24 Popa Ioana Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe Stefanescu Mariana 0 0 0
25 Rill Robert Liceul Teoretic Szekely Miko, Sf. Gheorghe Gall Annamaria, Jakab Tibor 0 0 0
26 Stefan Victor Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe Stefanescu Mariana 0 0 0
27 Szabo Timea Dora Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe Simon Ilona 0 0 0
28 Szentes Istvan Liceul Teoretic Szekely Miko, Sf. Gheorghe Gall Annamaria, Jakab Tibor 0 0 0
29 Urma Ioan Grupul Scolar Nicolae Balcescu, Intorsura Buzaului Boian Nicolae 0 0 0
30 Veres Kinga Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe Simon Ilona 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info