home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Georgescu Andreea Colegiul National Carol I Cerbulescu Monica 100 0 100 calificat
2 Leoveanu Mihaita Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Tîmplaru Roxana 80 0 80 calificat
3 Ghita Catalin Colegiul National „Fratii Buzesti” Guta Nicolita 50 10 60
4 Petri?or Costinel Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Iliescu Camelia 60 0 60
5 Duta Catalin Colegiul National Carol I Niculescu Florin 50 8 58
6 Constantinescu G. Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Popa Daniela 50 4 54
7 Belcic Sorin Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Tîmplaru Roxana 40 0 40
8 Ionescu Radu Colegiul National „Fratii Buzesti” Schiopu Liliana 0 40 40
9 Marian R?zvan Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Iliescu Camelia 40 0 40
10 Olteanu Valentin Colegiul National Carol I Niculescu Florin 40 0 40
11 Triculescu Ionu? Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Iliescu Camelia 40 0 40
12 Diaconescu Gabriel Colegiul National „Fratii Buzesti” Dochia Marinela 20 18 38
13 Biro Andrei Colegiul Na?ional „Elena Cuza” B?dulescu Laviniu 20 10 30
14 Iancu Mihnea Colegiul National Carol I Niculescu Florin 30 0 30
15 Dinu Adrian Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Tîmplaru Roxana 10 18 28
16 ?olea Andrei Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Papa Mihaela 20 0 20
17 Asproiu Valentinn Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Tîmplaru Roxana 20 0 20
18 Golumbeanu Monica Colegiul National Carol I Cerbulescu Monica 20 0 20
19 Hristescu Cristian Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Popescu Eugen 10 0 10
20 Ionic? Anca Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Popescu Eugen 10 0 10
21 Iordache Eugen Cicerone Liceul Teoretic „Independenta" Calafat Bora Mihaela 10 0 10
22 Stanaranga Petre Liceul Teoretic „Independenta" Calafat Bora Mihaela 10 0 10
23 ?tefan Bogdan Colegiul Na?ional „Elena Cuza” Cîl?an Alina 0 0 0
24 Bartha Liviu Rodrig Liceul Teoretic „Independenta" Calafat Bora Mihaela 0 0 0
25 Blagu Cristina Colegiul National „Fratii Buzesti” Schiopu Liliana 0 0 0
26 Dragomir Nicolae Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Tîmplaru Roxana 0 0 0
27 Ehorovici Andreea Colegiul National „Fratii Buzesti” Schiopu Liliana 0 0 0
28 Grosu Mihai Colegiul Na?ional „Nicolae Titulescu" Bercea Mioara 0 0 0
29 Iliescu Vlad Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Popescu Eugen 0 0 0
30 Melega Marius Colegiul Na?ional „Elena Cuza” Cîl?an Alina 0 0 0
31 Nitu Alina Colegiul National „Fratii Buzesti” Dochia Marinela 0 0 0
32 P??itoiu Constantin Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Iliescu Camelia 0 0 0
33 Popa Ion Andrei Colegiul Na?ional „Elena Cuza” Cîl?an Alina 0 0 0
34 Selescu Petre Cornel Colegiul Na?ional „Nicolae Titulescu" Bercea Mioara 0 0 0
35 Vl?du? Narcisa Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Codre? Mihaela 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info