home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dinca Mihaela Colegiul National „Fratii Buzesti” Nicoli Marius 90 92 182 calificat
2 Gherghina Pestra Alexandru Colegiul National „Fratii Buzesti” Vitelaru Sofia 70 70 140 calificat
3 Pantelimon Lucian Ionut Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Ion Petre 40 92 132
4 Bucatea Madalin Colegiul National „Fratii Buzesti” Vitelaru Sofia 100 0 100
5 Ofiterescu Stefan Colegiul National Carol I Lica Ovidiu 30 39 69
6 Diaconu Madalina Colegiul National „Fratii Buzesti” Nicoli Marius 40 20 60
7 Iacob Maria Irina Colegiul National „Fratii Buzesti” Vitelaru Sofia 40 20 60
8 Constantinescu Gabriel Colegiul National „Fratii Buzesti” Vitelaru Sofia 30 20 50
9 Oprescu Mihaela Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Codre? Mihaela 30 20 50
10 Popa Bogdan Liceul Teoretic „Independenta" Calafat Miu Camelia 20 22 42
11 Rotaru Roxana Colegiul National Carol I Niculescu Florin 10 30 40
12 Balutoiu Dorian Colegiul National „Fratii Buzesti” Nicoli Marius 30 8 38
13 Ghitulete Razvan Colegiul National Carol I Niculescu Florin 0 36 36
14 Barbu Edward Colegiul Na?ional „Elena Cuza” B?dulescu Laviniu 30 0 30
15 Becheru Alexandru Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Codre? Mihaela 10 18 28
16 Aurariu Razvan Colegiul National Carol I Niculescu Florin 10 17 27
17 Dragoi Nicusor Bogdan Liceul Teoretic „Independenta" Calafat Miu Camelia 0 24 24
18 Grigorie Alexandru Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Craciunoiu Lili 0 20 20
19 Lungu Costin George Liceul Teoretic „Independenta" Calafat Miu Camelia 0 20 20
20 Pan?iru Valentin Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Craciunoiu Lili 10 10 20
21 Scaiceanu Victor Colegiul National Carol I Simion Maria 0 20 20
22 Floricel Leonard Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Ion Petre 0 18 18
23 Popa Bogdan Ionut Liceul Teoretic „Henri Coanda" Parici Irina 0 18 18
24 Buzata Mihai ?tefan Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Ion Petre 0 13 13
25 Georgescu Florin Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Craciunoiu Lili 0 10 10
26 P?trun? ?tef?ni?? Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Craciunoiu Lili 10 0 10
27 Pîrvan Cristina Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Codre? Mihaela 0 10 10
28 ?tefan Marius Colegiul Na?ional „Nicolae Titulescu" Ionescu Marilena 0 0 0
29 Achim Alin Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Ion Petre 0 0 0
30 Albu Anda Colegiul National Carol I Niculescu Florin 0 0 0
31 Bilica Cornel Liceul Teoretic „Henri Coanda" Tudor Ileana 0 0 0
32 Chiri?? Robert Colegiul Na?ional „Nicolae Titulescu" Bercea Mioara 0 0 0
33 Militaru Adrian Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Papa Mihaela 0 0 0
34 Nedelcu Alexandra Colegiul Na?ional „Elena Cuza” Popescu Alina 0 0 0
35 Padina Irina Colegiul National „Fratii Buzesti” Botofei Dana 0 0 0
36 Pirvulescu Ionut Silviu Liceul Teoretic „Independenta" Calafat Miu Camelia 0 0 0
37 Poenaru Liviu Liceul de Informatica „Stefan Odobleja” Ion Petre 0 0 0
38 Popescu Tatiana Colegiul Na?ional „Elena Cuza” Cîl?an Alina 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info