home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Ialomita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Gosu Valentin Colegiul National " M.Viteazul" Slobozia 80 20 100 calificat
2 Alexe Stelica Grup Scolar "Al.I.Cuza"Slobozia 40 20 60
3 Dragan Ionut Colegiul National " M.Viteazul" Slobozia 40 20 60
4 Petcana Lucian Colegiul National " M.Viteazul" Slobozia 40 20 60
5 Trandafir Catalin Andrei Colegiul National " M.Viteazul" Slobozia 20 20 40
6 Beda Bogdan Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita 20 17 37
7 Stan Claudiu Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 30 0 30
8 Cuciureanu Cornelia Grup Scolar "Al.I.Cuza"Slobozia 0 20 20
9 Zaharia Cristian Liceul de Arta " Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana 10 10 20
10 Urjuma Madalina Colegiul National " M.Viteazul" Slobozia 0 17 17
11 Zavoianu Lucian Grup Scolar "Al.I.Cuza"Slobozia 0 13 13
12 Bitlan George Liceul de Arta " Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana 0 10 10
13 Matache Andrei Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 0 8 8
14 Mihai Daniel Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 0 8 8
15 Chirulescu Marian Grup Scolar "Al.I.Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa 0 5 5
16 Enache Florina Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 0 5 5
17 Grosu Oana Corina Colegiul National " M.Viteazul" Slobozia 0 5 5
18 Lupu Maria Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita 0 5 5
19 Anghel Razvan Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 0 0 0
20 Bazavan Alexandru Colegiul National " M.Viteazul" Slobozia 0 0 0
21 Costache Cristian Ionut Colegiul National " M.Viteazul" Slobozia 0
22 Cretu Cristian Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 0
23 Dvornic Mihaela Liceul de Arta " Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana 0 0 0
24 Panait Marius Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 0 0 0
25 Popescu Marius Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 0 0 0
26 Sandu Petrut Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 0
27 Spiridon Adrian Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 0 0 0
28 Ungureanu Tudor Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni 0 0 0
29 Ureche Laura Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita 0 0 0
30 Vasile Gabriel Liceul de Arta " Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info