home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Avram Bogdan Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare Belbe Maria 100 20 120 calificat
2 Pop Nicolae Colegiul National Vasile Lucaciu Baia Mare Maidan Alin 100 20 120 calificat
3 Faur Alexandru Colegiul National Dragos Voda Sighet Berci Raluca 30 50 80
4 Mihalache Calin Colegiul National Dragos Voda Sighet Berci Raluca 30 30 60
5 Ghitescu Alexandru Colegiul National Dragos Voda Sighet Berci Raluca 50 0 50
6 Sopt Dan Liceul Teoretic Petru Rares Targu Lapus Miholca Cristian 30 20 50
7 Marchis Marian Colegiul National Vasile Lucaciu Baia Mare Maidan Alin 0 36 36
8 Popa Razvan Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare Moldovan Rodica 10 23 33
9 Bretan Vlad Liceul Teoretic Emil Racovita Baia Mare Furnea Loredana 0 20 20
10 Cadar Vlad Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare Moldovan Rodica 20 0 20
11 Ciocas Radu Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare Belbe Radu 0 20 20
12 Parvu Georgian Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare Moldovan Rodica 0 20 20
13 Polgar Andrei Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare Belbe Maria 0 15 15
14 Bacu Andrei Liceul Teoretic Petru Rares Targu Lapus Miholca Cristian 0 5 5
15 Fartea Cosmin Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare Kalmar Violeta 0 0 0
16 Nasui Stefan Bogdan Liceul Teoretic Bogdan Voda Viseu de Sus Andreica Dumitru 0 0 0
17 Pop Daniel Liceul Teoretic Bogdan Voda Viseu de Sus Andreica Dumitru 0 0 0
18 Pop Mihai Colegiul National Vasile Lucaciu Baia Mare Maidan Alin 0 0 0
19 Zoicas Vlad Colegiul National Vasile Lucaciu Baia Mare Albu Dumitru 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info