home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Neamt

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dascalu Sorin Colegiul National Petru Rares Piatra Neamt Olaru Liviu 40 70 110 calificat
2 Barat Marius Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Ungureanu Florentina 50 8 58
3 Vaduva Silviu Colegiul National Petru Rares Piatra Neamt Olaru Liviu 50 0 50
4 Antoniu Gabriel Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Nour Georgeta 0 20 20
5 Balaita Bogdan Grup Scolar Vasile Sav, Roman Florin Moldovanu 20 0 20
6 Sirghi Alina Corina Colegiul National Calistrat Hogas Piatra Neamt Purice Adina 0 10 10
7 Antal Claudiu Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Nour Georgeta 0 0 0
8 Avadanii Alexandru Colegiul National Petru Rares Piatra Neamt Olaru Liviu 0 0 0
9 Barca Dan Colegiul National Roman Voda Gavril Petru Florin 0 0 0
10 Bejenariu Elena Grup Scolar Vasile Sav, Roman Florin Moldovanu 0 0 0
11 Bordeianu Vlad Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Ungureanu Florentina 0 0 0
12 Chiraples Alexandru Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Manolache Gheorghe 0 0 0
13 Fecioru Andra Gabriela Colegiul National Roman Voda Gavril Petru Florin 0 0 0
14 Iacoboaie Dan Grup Scolar Vasile Sav, Roman Florin Moldovanu 0 0 0
15 Rusu Marius Colegiul National Stefan cel Mare Tg. Neamt Oancea Constantin 0 0 0
16 Scurtu Tudor Colegiul National Petru Rares Piatra Neamt Olaru Liviu 0 0 0
17 Timpau Vasile Grup Scolar Vasile Sav, Roman Florin Moldovanu 0 0 0
18 Timu Octavian Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Nour Georgeta 0 0 0
19 Valculescu Claudiu Colegiul National Petru Rares Piatra Neamt Dunare Mihaela 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info