home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Neamt

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Munteanu Alexandru Colegiul National Roman Voda Mircea Georgeta 40 30 70 calificat
2 Leonte Stefan Colegiul National Roman Voda Gavril Petru Florin 20 41 61
3 Biteanu Andrei Colegiul National Petru Rares Piatra Neamt Dunare Mihaela 40 20 60
4 Munteanu Gabriel Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Ungureanu Florentina 30 27 57
5 Gabor Sorin Colegiul National Stefan cel Mare Tg. Neamt Oancea Constantin 20 23 43
6 Grigore Corina Elena Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Ungureanu Florentina 30 11 41
7 Ciubotaru Codrin Constantin Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Ungureanu Florentina 10 30 40
8 Simion Ovidiu Colegiul National Roman Voda Gavril Petru Florin 0 39 39
9 Leoreanu Alex Laurentiu Colegiul National Roman Voda Gavril Petru Florin 0 36 36
10 Baciu Corina Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Andone Elena 0 32 32
11 Nistor Andrei Colegiul National Stefan cel Mare Tg. Neamt Radu Dragos 0 30 30
12 Focsa Andrei Colegiul National Roman Voda Gavril Petru Florin 0 24 24
13 Parjoleanu Andrei Colegiul National Petru Rares Piatra Neamt Dunare Mihaela 0 20 20
14 Gradinaru Alexandru Colegiul National Petru Rares Piatra Neamt Dunare Mihaela 10 0 10
15 Alistar Madalina Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Andone Elena 0
16 Avramia Ervin Grup Scolar Vasile Sav, Roman Florin Moldovanu 0
17 Caraiman Ioana Colegiul National Roman Voda Gavril Petru Florin 0 0 0
18 Corduneanu Vlad Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Andone Elena 0 0 0
19 Ilie Lucian Colegiul National Roman Voda Gavril Petru Florin 0 0 0
20 Mariuta Ana Maria Victoria Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Ungureanu Florentina 0 0 0
21 Micu Bogdan Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Andone Elena 0 0 0
22 Pavaleanu Marius Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Ene Dumitru 0 0 0
23 Rotariu Stefan Colegiul National de Informatica Piatra Neamt Andone Elena 0 0 0
24 Sugaru Razvan Colegiul National Roman Voda Gavril Petru Florin 0 0 0
25 Zait Laurentiu Narcis Colegiul National Calistrat Hogas Piatra Neamt Purice Adina 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info