home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Prahova

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 FAGATEANU FLORIN C.N.I.L.CARAGIALE LICA DANIELA 100 18 118 calificat
2 BERTEANU VLAD C.N.MIHAI VITEAZUL LINCAN IULIA 90 8 98 calificat
3 ACHIHAEI NICU MIHAI C.N.I.L.CARAGIALE VISINESCU RADU 50 20 70
4 FLORESCU PATRICIA C.N.I.L.CARAGIALE LICA DANIELA 50 20 70
5 SERBAN SABIN C.N.I.L.CARAGIALE VISINESCU RADU 50 20 70
6 STEFANESCU SABIN C.N.MIHAI VITEAZUL LINCAN IULIA 40 18 58
7 MOISE MIRCEA C.N.I.L.CARAGIALE LICA DANIELA 50 0 50
8 SOARE ANDREI C.N.MIHAI VITEAZUL LINCAN IULIA 50 0 50
9 SUPIALA ALEXANDRU COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI POPA MIRELA 50 50
10 TUDORACHE OVIDIU C.N.I.L.CARAGIALE VISINESCU RADU 50 50
11 CONSTANTIN ANDREI C.N.MIHAI VITEAZUL RIPEANU L. 40 40
12 DARIE ADRIAN CNNG CAMPINA GENGU IULIA 30 30
13 DIRPES ALEXANDRU C.N.MIHAI VITEAZUL LINCAN IULIA 20 4 24
14 TATARU ANCA L.N. STANESCU NASTASE LUMINITA 20 20
15 FLORESCU TEODOR COLEGIUL MIL. "DIMITRIE CANTEMIR" BREAZA DICHEI NICOLETA 10 10
16 GHILEA DANIEL C.N.I.L.CARAGIALE LICA DANIELA 10 0 10
17 ANUTA CRISTIAN GEORGE C.N.I.L.CARAGIALE VISINESCU RADU 0
18 BESNEA STEFAN GRUPUL SCOLAR MANECIU CATANESCU GABRIELA 0
19 BUMBACEA ALEXANDRU COLEGIUL MIL. L. "DIMITRIE CANTEMIR" DICHEI NICOLETA 0
20 CHESCA LEONARD COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI RADU LUMINITA 0
21 ENESCU PAUL L.T. AL. I. CUZA DUMITRESCU CARMEN 0
22 FRANCULET ANDREEA GRUPUL SCOLAR MANECIU CATANESCU GABRIELA 0
23 IANCU BOGDAN C.N.MIHAI VITEAZUL LINCAN IULIA 0
24 IOSUB VIOREL C.N.MIHAI VITEAZUL LINCAN IULIA 0
25 IVAN LIA VASILICA GRUPUL SCOLAR MANECIU CATANESCU GABRIELA 0
26 MARGHIOALA ADRIAN GR. SC. IND. ENERGETIC PLOIESTI DAVIDOIU DRAGOS-DAN 0
27 OPRISOR RAZVAN C.N.N.G.CAMPINA GEANGU IULIA 0
28 PARVULESCU VLAD CNNG CAMPINA GEANGU IULIA 0
29 PROFIR IULIANA C.N.MIHAI VITEAZUL LINCAN IULIA 0
30 SUMBASACU MATEI C.N.N.GRIGORESCU CAMPINA GEANGU IULIA 0
31 TANASE MIHAI COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI DUTA LAURA 0
32 TANASE VIRGIL GR. SC. IND. ENERGETIC PLOIESTI DAVIDOIU DRAGOS-DAN 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info