home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Prahova

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 PETRESCU DAN L.T.AL.I.CUZA DRAGUSOIU ANA MARIA 100 39 139 calificat
2 HANGANU RAMI C.N.I.L.CARAGIALE PARVU FLORENTINA 100 20 120 calificat
3 DAMIAN ALEXANDRU MARIAN C.N.I.L.CARAGIALE PARVU FLORENTINA 100 13 113
4 MUNTEANU SANZIANA C.N.MIHAI VITEAZUL GEORGESCU A. 60 20 80
5 POPESCU MIRUNA C.N.I.L. CARAGIALE MIRCEA LILIANA 20 41 61
6 GRIGORAS MIHAI C.N.I.L.CARAGIALE PARVU FLORENTINA 40 20 60
7 ARON IOANA C.N. MIHAI VITEAZUL GEORGESCU A. 30 20 50
8 POPESCU ANDREI CNNG CAMPINA PAPUSOIU CAMELIA 30 20 50
9 STOICA GEORGE C.N.M.V GEORGESCU ALICE 30 20 50
10 NICOLESCU SERBAN COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI VARZOPOV SILVIA 30 18 48
11 MUSCA CONSTANTIN C.N.I.L.CARAGIALE MIRCEA LILIANA 20 23 43
12 STAN ANDREI C.N.I.L.CARAGIALE MIRCEA LILIANA 20 23 43
13 CONSTANTINOAIA VERONICA LICEUL TEORETIC "N. STANESCU" CONSTANTIN MIHAELA 20 20 40
14 GHEORGHIU DENIS LICEUL TEORETIC "N.STANESCU" CONSTANTIN MIHAELA 20 17 37
15 IORDACHE DRAGOS C.N.I.L.CARAGIAlE PARVU FLORENTINA 10 20 30
16 SAMSON RADU CNMV GEORGESCU ALICE 10 20 30
17 DANCESCU EMILIAN LIC. TEORETIC "AL. I. CUZA" DRAGUSOIU ANA MARIA 0 17 17
18 MATEESCU RUXANDRA C.N.I.L.CARAGIALE PARVU FLORENTINA 0 14 14
19 RADUCANU TEODOR COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI RADU LUMINITA 0 6 6
20 DUMITRU GEORGIANA LIC. TEORETIC"N. STANESCU" CONSTANTIN MIHAELA 0 3 3
21 ALEXANDRU BOGDAN L.MIL.C.BRANCOVEANU ILYYES MADALINA 0 0 0
22 ANTON ALEXANDRU LIC. PEDAGOGIC PLOIESTI 0
23 BAIUTA SORIN LIC. TEORETIC "AL.I.CUZA" CRAINA SANDA 0
24 CONSTANTIN EDUARD COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI RADU AURELIAN 0
25 DUMITRU MARIUS LIC. TEORETIC "AL. I. CUZA" CRAINA SANDA 0
26 GAVRILESCU LAURENTIU COLEGIUL"MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA MIU NICOLAIE 0
27 ION ALEXANDRA LICEUL PEDAGOCIC PLOIESTI 0
28 MATEI ANDREEA LOREDANA COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI RADU LUMINITA 0 0 0
29 SAMOILA MIHAI CRISTIAN LIC. TEORETIC "AL.I.CUZA" ANGELESCU LOREDANA 0
30 TALIANU IULIA BIANCA COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI RADU LUMINITA 0
31 TUDOR ADRIAN LIC. TEORETIC "AL. I. CUZA" CRAINA SANDA 0
32 TUDOR CALINA COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI RADU LUMINITA 0
33 TUDORACHE OVIDIU C.N.I.L.CARAGIALE VISINESCU RADU 0
34 URUC MIHAI LIC. PEDAGOGIC PLOIESTI 0
35 VASILESCU GABRIEL COLEGIUL "SPIRU HARET" PLOIESTI VARZOPOV SILVIA 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info