home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Diaconu Vlad Scoala Nationala de Gaz Medias Ignat Cornelia 50 0 50
2 Gheorghita Alina Scoala Nationala de Gaz Medias Ignat Cornelia 50 0 50
3 Hadar Mihai Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu Ciurea Stelian, Cacoveanu Laura 50 0 50
4 Halmaghi Catalin Liceul Teoretic " S. L. Roth" Medias Blezu Claudia 50 0 50
5 Marin Iulian Colegiul National " Gh. Lazar" Sibiu Stanculescu Adina, Oancea Monica 50 0 50
6 Medrea Florin Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Stanculescu Adina 50 0 50
7 Mituca Vasile Andrei Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu Ciurea Stelian 50 0 50
8 Rotar Alina Scoala Nationala de Gaz Medias Igant Cornelia 50 0 50
9 Baldea Adrian Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Oancea Monica 40 0 40
10 Cristea Andrei Crisan Colegiul National " Gh. Lazar" Sibiu Stanculescu Adina 40 0 40
11 Muntean Alexandru Colegiul National " O. Goga" Sibiu Canter Maria 40 0 40
12 Buzila Alexandra Liceul Teoretic " S. L. Roth" Medias Blezu Claudia 30 0 30
13 Danila Vlad Colegiul National "S. Brukenthal" Ciurea Stelian, Cacoveanu Laura 30 0 30
14 Sopa Christian Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Stanculescu Adina 10 0 10
15 Bancioiu Ioan Camil Colegiul National " O. Goga" Sibiu Canter Maria 0 0 0
16 Bogdan Alin Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Hentea Delia 0 0 0
17 Campean Andrei Grup Scolar Energetic Sibiu Dumitrescu Alina 0
18 Cernea Florin Grup Scolar Energetic Dumitrescu Alina 0
19 Chescu Marius Mircea Grup Scolar Energetic Sibiu Dumitrescu Alina 0
20 Chirnogea Cristina Scoala Nationala de Gaz Medias Ignat Cornelia 0 0 0
21 Cosma Andrei Beniamin Colegiul National " O. Goga" Sibiu Canter Maria 0 0 0
22 Ionescu Victor Liceul Teoretic " S. L. Roth" Medias Niculae Adriana 0 0 0
23 Kalman Attila Liceul Teoretic " O. Ghibu" Sibiu Avram Monica 0 0 0
24 Mija Corina Liceul Teoretic " S. L. Roth" Medias Blezu Claudia 0
25 Moldovan Sanziana Scoala Nationala de Gaz Medias Ignat Cornelia, Dobrin Adrian 0 0 0
26 Receu Ilie Liceul Teoretic " O. Ghibu" Sibiu Avram Monica 0 0 0
27 Rosca Dorin Gabriel Colegiul National "S. Brukenthal" Ciurea Stelian 0 0 0
28 Stroia Bucur Liceul teoretic " O. Ghibu" Sibiu Avram Monica 0 0 0
29 Velnita Rares Grup Scolar Energetic Sibiu Dunitrescu Alina 0
30 Veres Eniko Scoala Nationala de Gaz Medias Ignat Cornelia 0 0 0
31 Zareki Raul Colegiul National \"S. Brukenthal\" Ciurea Stelian, Cacoveanu Laura 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info