home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Marinica Andrei Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Popescu Carmen 0 100 100
2 Pascoci Alexandru Scoala Nationala de Gaz Medias Ignat Cornelia 0 70 70
3 Patru Ciprian Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Popescu Carmen 0 70 70
4 Neagu Andrei` Colegiul National "Octavian Goga" Sibiu Veltan Camelia 0 40 40
5 Dobre Claudiu Scoala Nationala de Gaz Medias Dobrin Adrian 0 20 20
6 Duma Melania Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen 0 20 20
7 Axinte Alexandru Ioan Grup Scolar Energetic Sibiu Armenciu Claudia 0 10 10
8 Dorobantiu Alexandru Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen 0 10 10
9 Miklos Mihai Liceul Teoretic "S.L. Roth" Medias Enea Constantin 0 10 10
10 Militaru Tomita Scoala Nationala de Gaz Medias Ignat Cornelia 0 10 10
11 Bian Alexandru Liceul Teoretic " O. Ghibu" Sibiu Hentea Delia 0 0 0
12 Corlaciu Lucian Liceul Teoretic " O. Ghibu" Sibiu Hentea Delia 0 0 0
13 Gartonea Alexandru Tudor Grup Scolar Energetic Sibiu Panta Claudia 0 0 0
14 Ignat Calin Grup Scolar Energetic Sibiu Panta Claudia 0 0 0
15 Mitrea Adrian Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Hentea Delia 0 0 0
16 Moldovan Maria Colegiul National "Octavian Goga" Sibiu Veltan Camelia 0
17 Nica Alin Colegiul National " S. Brukenthal" Sibiu Pitic Antoniu 0 0 0
18 Pascu Nicolae Grup Scolar Energetic Sibiu Panta Claudia 0 0 0
19 Soaica Mircea Liceul Teoretic " O. Ghibu" Sibiu Hentea Delia 0 0 0
20 Volovici Victor Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Popescu Carmen, Oancea Monica 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info