home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Anghel Traian Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu Ciurea Stelian, Auner Birgit 100 20 120 calificat
2 Rusu Victor Colegiul National "S. Brukenthal" Ciurea Stelian, Auner Birgit 90 24 114 calificat
3 Gigea Victor Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu Cirea Stelian. Auner Birgit 40 45 85
4 Lup Gratian Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Pitic Antoniu 40 20 60
5 Doca Alina Scoala Nationala de gaz Medias Ignat Cornelia, Dobrin Adrian 30 20 50
6 Iuonas Cornel Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Avram monica, Secarean Versavia 30 20 50
7 Marginean Coralia Scoala Nationala de Gaz Medias Ignat Cornelia, Dobrin Adrian 30 20 50
8 Troanca Diana Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Pitic Antoniu 30 20 50
9 Voicu Ioana Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Avram Monica 20 23 43
10 Olteanu Vlad Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu Ciurea Stelian, Auner Birgit 30 10 40
11 Beju Alexandru Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Oancea Monica, Popescu Carmen 0 30 30
12 Duman Mircea Liceul Teoretic "S.L. Roth" Medias Blezu Claudia 10 20 30
13 Popa Vlad Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu Ciurea Stelian, Auner Birgit 10 20 30
14 Grezer Peter Scoala Nationala de Gaz Medias Ignat Cornelia, Dobrin Adrian 0 20 20
15 Opris Horia Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Pitic Antoniu 0 20 20
16 Voinea Stefan Scoala Nationala de Gaz Medias Igant Cornelia, Dobrin Adrian 0 20 20
17 Baboiu Emanuel Liceul Teoretic "Gh. Lazar" Avrig Sibisan Madalina 0 0 0
18 Bardacel Andrei Liceul Teoretic " Gh. LAzar" Avrig Sibisan Madalina 0 0 0
19 Beu Dorin Colegiul National "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia 0 0 0
20 Bradi Rares Liceul Teoretic " S. L. Roth" Medias Blezu Claudia 0 0 0
21 Busi Valeria Liceul Teoretic "Gh. Lazar" Avrig Sibisan Madalina 0
22 Costeiu Andrei Gabriel Grup Scolar Energetic Sibiu Dumitrescu Alina 0
23 Danes Tiberiu Stefan Grup Scolar Energetic Sibiu Dumitrescu Alina 0
24 Hanzu Adrian Colegiul National "Gheorghe Lazar" Sibiu Oancea Monica, Popescu Carmen 0
25 Horvath Iuliu Liceul Teoretic "Gh. Lazar" Avrig Sibisan Madalina 0
26 Mirza Constantin Alexandru Grup Scolar Energetic Sibiu Dumitrescu Alina 0 0 0
27 Muntean Madalin Grup Scolar Energetic Sibiu Dumitrescu Alina 0 0 0
28 Musa Ionut Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu Secarean Versavia 0
29 Oara Ioana Liceul Teoretic "S. L. Roth" Medias Niculae Adriana 0 0 0
30 Rosca Bogdan Liceul Teoretic " O. Ghibu" Sibiu Avram Monica 0 0 0
31 Rotar Daniela Colegiul National "Octavian Goga" Sibiu Patcas Felicia 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info