home oni2005 oji2005 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Scoica Adrian C. N. „E.Hurmuzachi” Radauti Lazarescu A. 40 72 112 calificat
2 Boca Lucian C.N. „Stefan Cel Mare” Suceava Vlad Giorgie + Costineanu Raluca 50 30 80 calificat
3 Socea Raluca C.N. "Petru Rares" Petronela Aga 40 33 73
4 Grigor Claudiu Artur Liceul "Spiru Haret" Suceava Strugaru Adriana 30 36 66
5 Galan Emilia Colegiul National "Dragos Voda" Zancu Gabriel 20 33 53
6 Aursulesei Tudor C.N. „Stefan Cel Mare” Suceava Vlad Giorgie + Costineanu Raluca 30 20 50
7 Cantea Andrei Liceul "Spiru Haret" Suceava Mocanu Corina 30 20 50
8 Dragoi Alexandra Scoala Crestina Filadelfia Stefanescu Narcisa 30 20 50
9 Gheorghica Stefan Colegiul National "Dragos Voda" Buzgan Natalia 30 20 50
10 Matzner Robert C.N. "Petru Rares" Petronela Aga/Mihail Erhan 30 20 50
11 Schipor Stefan C.N. „Stefan Cel Mare” Suceava Costineanu Raluca 0 50 50
12 Schipor Viorica C.N. "Petru Rares" Mihail Erhan 30 13 43
13 Filip Daniel Scoala Crestina Filadelfia Stefanescu Narcisa 40 40
14 Rotariu Bogdan C.N. „Stefan Cel Mare” Suceava Costineanu Raluca 20 13 33
15 Gavril Filip Colegiul National "Dragos Voda"  Buzgan Natalia 10 20 30
16 Purcareata Bogdan Grupul scolar”Alexandru Cel Bun” Gura Humorului Leonte Giani+Hojbota Rodica 20 10 30
17 Burca Silviu C.N. "Petru Rares" Petronela Aga/Mihail Erhan 0 20 20
18 Dumitras Vlad Liceul "Spiru Haret" Suceava Mocanu Corina 0 20 20
19 Latis Vladimir Colegiul National "Dragos Voda" Zancu Gabriel 0 19 19
20 Sauta Emil Colegiul National "Dragos Voda" Zancu Gabriel 0 17 17
21 Coclici Andrei Colegiul National "Dragos Voda" Zancu Gabriel 10 5 15
22 Ifrim Alexandru Liceul "Spiru Haret" Suceava Morar Mihaela 10 0 10
23 Cojocaru Irina C.N. "Petru Rares" Petronela Aga/Mihail Erhan 0 0 0
24 Corsei Anca C.N. „Stefan Cel Mare” Suceava Vlad Giorgie + Costineanu Raluca 0 0 0
25 Ibanescu Ramona Grupul scolar”Alexandru Cel Bun” Gura Humorului Hojbota Rodica 0 0 0
26 Odoviciuc Adrian Gr. Sc. „Latcu Voda” Siret Melniciuc Maria 0
27 Pomparau Razvan Gr. Sc. „Latcu Voda” Siret Melniciuc Maria 0 0
28 Ungureanu Cezar Liceul Teoretic “Ion Luca” Hopulele Aurelian 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info