home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Aioanei Sanziana Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
2 Barbuceanu Malin Andrei Scoala nr. 4 Pitesti Simion Elena Minodora
3 Brezeanu Ciprian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion
4 Cojocaru Ilona Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
5 Florescu Stefan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion
6 Gheorghe Daniel Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion
7 Gheorghe Alin Gabriel Scoala nr. 4 Pitesti Simion Elena Minodora
8 Gheorghe Andrei Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina
9 Lazarovici Alina Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
10 Nitescu Ovidiu Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion
11 Olteanu Ionut Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
12 Pisau Catalin Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
13 Punga Alexandru Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina
14 Rapiteanu Tudor Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina
15 Sava Vlad Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina
16 Stan Cosmin Scoala nr. 13 Pitesti Cioara Paula
17 Toma Marius Daniel Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion
18 Zemeleaga Alexandra Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info