home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Alba

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 BADILA SIMION COLEGIUL NATIONAL \"DAVID PRODAN\" - CUGIR CRĂCIUN JANETA
2 BOBOIA LIVIU COLEGIUL NATIONAL \"DAVID PRODAN\" - CUGIR CRĂCIUN JANETA
3 BOGDAN DUMITRU GABRIEL COLEGIUL NAŢIONAL \\\"AVRAM IANCU\\\" - CĀMPENI BERINDEIE ELENA
4 BUCUR SERGIU COLEGIUL NAŢIONAL \\\\\\\\\\\\\\\"HCC\\\\\\\\\\\\\\\" - ALBA IULIA PALCU CARMEN + MURESAN CODRUTA
5 DAN RADU COLEGIUL NAŢIONAL \"TITU MAIORESCU\" - AIUD GROZA SORIN
6 DAN IOAN COLEGIUL NAŢIONAL \"LUCIAN BLAGA\" - SEBEŞ MOGA NICOLAE
7 DRAGOMIR EUGEN COLEGIUL NAŢIONAL \\\"HCC\\\" - ALBA IULIA PALCU CARMEN + MURESAN CODRUTA
8 FODOR ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC - AIUD CAPALNA LUCIAN
9 GAL AMBRUS CRISTINA GRUP ŞCOLAR INDUSTRIE UŞOARĂ - ALBA IULIA TOMA SORIN
10 HEUTSCHI BOGDAN COLEGIUL NAŢIONAL \"LUCIAN BLAGA\" - SEBEŞ MOGA NICOLAE
11 INDREIU LUCIAN COLEGIUL MILITAR \"MIHAI VITEAZUL\" - ALBA IULIA MARIAN LUMINITA
12 MAN ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC - AIUD CAPALNA LUCIAN
13 MATEŞ PETRU COLEGIUL NAŢIONAL \\\"DAVID PRODAN\\\" - CUGIR CRĂCIUN JANETA
14 OPRIŞ VLAD COLEGIUL NAŢIONAL \"HCC\" - ALBA IULIA PALCU CARMEN + MURESAN CODRUTA
15 PĂUN CORIAN COLEGIUL NAŢIONAL \"HCC\" - ALBA IULIA MURESAN LAURA
16 POPA RAMONA COLEGIUL NAŢIONAL \"LUCIAN BLAGA\" - SEBEŞ MOGA NICOLAE
17 ROGOJINĂ FLORIN COLEGIUL MILITAR \"MIHAI VITEAZUL\" - ALBA IULIA MARIAN LUMINITA
18 STAIC RALUCA COLEGIUL NAŢIONAL \"I.M.CLAIN\" - BLAJ URSU ANCA
19 TĂNĂSOIU BOGDAN COLEGIUL NAŢIONAL \"LUCIAN BLAGA\" - SEBEŞ MOGA NICOLAE
20 TRUŞCĂ ANDREI COLEGIUL NAŢIONAL \\\"AVRAM IANCU\\\" - CĀMPENI BERINDEIE ELENA
21 VINTILĂ CLAUDIU COLEGIUL NAŢIONAL \"LUCIAN BLAGA\" - SEBEŞ MOGA NICOLAE
22 VLASEA MIHAI COLEGIUL NAŢIONAL \"DAVID PRODAN\" - CUGIR CRĂCIUN JANETA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info