home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Alba

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 CORB ANDREI COLEGIUL NAŢIONAL \"TITU MAIORESCU\" - AIUD GROZA SORIN
2 DICĂ MARIUS COLEGIUL MILITAR \"MIHAI VITEAZUL\"-ALBA IULIA ONAC SEBASTIAN
3 DRAGOŞ MIHAI COLEGIUL NAŢIONAL \"HCC\" - ALBA IULIA MURESAN LAURA
4 FĂGĂDAR RUBEN COLEGIUL NAŢIONAL \"HCC\" - ALBA IULIA MURESAN LAURA
5 FLOREA GEORGE GRUP ŞCOLAR INDUSTRIE UŞOARĂ - ALBA IULIA TOMA SORIN
6 HAIDUC VLAD COLEGIUL NAŢIONAL \"MIHAI VITEAZUL\"-ALBA IULIA BOGDAN MIHAELA
7 HAIDUC CLAUDIA PARASCHIVA COLEGIUL NAŢIONAL \"AVRAM IANCU\" - CĀMPENI BERINDEIE ELENA
8 KOVACS ANDREI COLEGIUL NAŢIONAL \"MIHAI VITEAZUL\"-ALBA IULIA BOGDAN MIHAELA
9 MACARIE HORAŢIU COLEGIUL NAŢIONAL \"HCC\" - ALBA IULIA PALCU CARMEN + STANCA IOAN
10 MUNTEAN MARIUS NICOLAE LICEUL TEORETIC - TEIUŞ BORSIA CALIN
11 NIŢU ALEXANDRU COLEGIUL NAŢIONAL \\\"TITU MAIORESCU\\\" - AIUD GROZA SORIN
12 NUŢU DIANA COLEGIUL NAŢIONAL \"MIHAI VITEAZUL\"-ALBA IULIA MARIAN LUMINITA
13 PETRIDEAN OVIDIU COLEGIUL TEHNIC - AIUD CAPALNA LUCIAN
14 PINTER CALIN COLEGIUL NATIONAL \"DAVID PRODAN\" - CUGIR CRACIUN JANETA
15 POPA MARIUS COLEGIUL NAŢIONAL \"LUCIAN BLAGA\" - SEBEŞ MUNTEAN MARIUS
16 PRECUP GEORGETA ILDIKO COLEGIUL NAŢIONAL \"DAVID PRODAN\" - CUGIR CRACIUN JANETA
17 SCROB NICOLAE COLEGIUL NAŢIONAL \"DAVID PRODAN\" - CUGIR CRACIUN JANETA
18 STAN NICOLAE MIHAI COLEGIUL NAŢIONAL \"AVRAM IANCU\"-CĀMPENI BERINDEIE ELENA
19 TRĪMBIŢAŞ VIOREL COLEGIUL NAŢIONAL \"I.M. CLAIN\" - BLAJ GHITA ROMANTA
20 TURC MARIUS COLEGIUL TEHNIC - AIUD CAPALNA LUCIAN
21 ZEMORA ADRIAN COLEGIUL NATIONAL \"DAVID PRODAN\" - CUGIR CRACIUN JANETA
22 ZLATEA DANIEL COLEGIUL NAŢIONAL \\\"HCC\\\" - ALBA IULIA PALCU CARMEN + STANCA IOAN


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info