home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Alba

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ALEXANDRONI SAMUEL GRUP ŞCOLAR INDUSTRIE UŞOARĂ - ALBA IULIA TOMA SORIN
2 ANCA CĂLIN COLEGIUL NAŢIONAL "I.M.CLAIN" - BLAJ GHITA ROMANTA
3 BARSTAN ADRIAN COLEGIUL NAŢIONAL "I.M.CLAIN" - BLAJ GHITA ROMANTA
4 BOLD MIHAI COLEGIUL NAŢIONAL "AVRAM IANCU" - CĀMPENI BERINDEIE VIRGIL
5 BOSTAN CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC - AIUD CAPALNA LUCIAN
6 BRETEA CARMEN COLEGIUL NAŢIONAL "HCC" - ALBA IULIA STANCA IOAN + MURESAN LAURA
7 BUNEA ANDREI COLEGIUL NAŢIONAL "T.MAIORESCU" - AIUD GROZA SORIN
8 CIOFLICA GABRIEL GRUP ŞCOLAR "HCC" - ABRUD IANCU ADINA
9 COLDA MARIUS COLEGIUL NAŢIONAL "HCC" - ALBA IULIA MURESAN CODRUTA
10 CSABAI TUDOR GRUP ŞCOLAR INDUSTRIE UŞOARĂ - ALBA IULIA TOMA SORIN
11 DANCIU CRISTIAN COLEGIUL NAŢIONAL "AVRAM IANCU" - CĀMPENI BERINDEIE VIRGIL
12 DRĂGAN CORINA COLEGIUL TEHNIC - AIUD CAPALNA LUCIAN
13 GAVRILUŢ VOICA COLEGIUL NAŢIONAL "I.M.CLAIN" - BLAJ URSU ANCA
14 GRUBER VALENTIN GRUP ŞCOLAR "HCC" - ABRUD IANCU ADINA
15 ILIN BOGDAN ALEXANDRU COLEGIUL NAŢIONAL "DAVID PRODAN" - CUGIR FURDUI CALIN
16 KOMIVESZ TIMEA COLEGIUL NAŢIONAL "I.M.CLAIN" - BLAJ URSU ANCA
17 LUPULESCU GIORGIANA COLEGIUL MILITAR "M.VITEAZUL" - ALBA IULIA MARIAN LUMINITA
18 MAN MIRCEA COLEGIUL NAŢIONAL "HCC" - ALBA IULIA MURESAN CODRUTA
19 MARIŢ ADINA COLEGIUL NAŢIONAL "HCC" - ALBA IULIA STANCA IOAN +MURESAN LAURA
20 MIRON VLADISLAV COLEGIUL NAŢIONAL "AVRAM IANCU" - CĀMPENI BERINDEIE VIRGIL
21 MUNTEA EMANUELA COLEGIUL NAŢIONAL "AVRAM IANCU" - CĀMPENI BERINDEIE VIRGIL
22 OCNEAN CRISTIAN COLEGIUL NAŢIONAL "I.M.CLAIN" - BLAJ GHITA ROMANTA
23 PALFI ANDREI CRISTIAN COLEGIUL NAŢIONAL "DAVID PRODAN" - CUGIR FURDUI CALIN
24 POPA VLAD COLEGIUL NAŢIONAL "DAVID PRODAN" - CUGIR FURDUI CALIN
25 RADU FLORIN COLEGIUL MILITAR "M.VITEAZUL" - ALBA IULIA SAVA CORINA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info