home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arad

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Artimon Alexandra Grupul Sc. Ind. "I. Maniu" Arad Salajan Romana
2 Bogdan Alexandru Colegiul Nat. "E. G. Birta" Arad Piturescu Adriana, Mos Alina
3 Bondor Sergiu Liceu T. "V. Goldis" Arad Marinescu Minodora
4 Butiu Loredana Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela, Ilea Delia
5 Ciurus Sever Liceu T. "V. Goldis" Arad Marinescu Minodora, Angheluta Mircea
6 Craciunescu Ruxandra Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
7 Cuciula Marius Liceu T. "V. Goldis" Arad Marinescu Minodora, Angheluta Mircea
8 Ferician Marius Colegiul National "E. G. Birta" Arad Piturescu Adriana, Mos Alina
9 Gal Paul Grupul Sc. Ind. "I. Maniu" Arad Salajan Romana
10 Han Dragos Colegiul National "E. G. Birta" Arad Piturescu Adriana, Mos Alina
11 Iancu Octavian Colegiul National "E. G. Birta" Arad Piturescu Adriana, Mos Alina
12 Iovescu Mihai Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela, Ilea Delia
13 Julean Ovidiu Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela, Ilea Delia
14 Lasc Anca Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Delia, Ilea Delia
15 Lucusa Nazariu Colegiul National "E. G. Birta" Arad Piturescu Adriana, Mos Alina
16 Maldar Andrei Grupul Sc. Ind. "A. Marienescu" Lipova Nicolae Daniela
17 Miclaus Ana Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
18 Nistor Catalina Colegiul National "E. G. Birta" Arad Piturescu Adriana, Mos Alina
19 Oprea Gabriel Liceu T. "V. Goldis" Arad Marinescu Minodora
20 Pantea Alin Colegiul National "E. G. Birta" Arad Piturescu Adriana, Mos Alina
21 Papp Erika Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
22 Petrescu Ciprian Liceu T. "V. Goldis" Arad Marinescu Minodora, Angheluta Mircea
23 Petrescu Andrei Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
24 Petru Radu Alexandru Grupul Sc. Ind. "A. Marienescu" Lipova Nicolae Daniela
25 Rosu Lucian Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
26 Sas Gabriel Colegiul National "E. G. Birta" Arad Piturescu Adriana, Mos Alina
27 Sbarcea Paul Colegiul National "E. G. Birta" Arad Piturescu Adriana, Mos Alina
28 Schneider Stefan Liceul T. "A. M. Guttenbrunn" Arad Ilea Delia, Miclaus Calin
29 Sentes Norbert Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
30 Suciu Claudiu Grupul Sc. Ind. "A. Marienescu" Lipova Popa Cornel
31 Tolnai Cristian Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
32 Tout Marius Liceu T. "V. Goldis" Arad Marinescu Minodora, Angheluta Mircea
33 Vesa Adrian Grupul Sc. Ind. "I. Maniu" Arad Schiriac Viorel
34 Vicar Paul Grupul Sc. Ind. "I. Maniu" Arad Oxenfeld Ioan


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info