home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arad

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Balaj Alina Liceul T. "V. Goldis" Arad Soica Codruta
2 Bigher Anton Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
3 Chira Victor Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
4 Ciorobatca Bianca Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
5 Circus Alexandru Liceul T. "V. Goldis" Arad Soica Codruta
6 Cotuna Ovidiu Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
7 Crisan Dionisie Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
8 Fraicov Francisc Colegiul Nat. "E. G. Birta" Arad Crisan Marieta, Sida Liliana
9 Gonczi Andrei Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad
10 Gorongy Gabriela Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
11 Horga Adrian Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
12 Idiceanu Andrei Liceul T. "V. Goldis" Arad Soica Codruta
13 Ilonca Sorin Liceul T. "V. Goldis" Arad Soica Codruta
14 Kato Mihai Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
15 Lazar Flavius Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela, Gal Carmen
16 Lazea Postelnicu Razvan Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
17 Lengyel Dragos Colegiul Nat. "E. G. Birta" Arad Crisan Marieta, Sida Liliana
18 Mate Reka Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
19 Moza Sergiu Liceul T. "V. Goldis" Arad Soica Codruta
20 Pinta Florin Colegiul Nat. "E. G. Birta" Arad Crisan Marieta, Sida Liliana
21 Pocsai Ildiko Grupul Sc. "Csiky Gergely" Arad Illes Iuliana
22 Rus Cristian Colegiul Nat. "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
23 Rus Darius Colegiul Nat. "E. G. Birta" Arad Crisan Marieta, Sida Liliana
24 Stepan Adrian Grupul Sc. Ind. "A. Marienescu" Lipova Popa Cornel
25 Sulea Ancuta Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
26 Sulumberchean Adrian Colegiul Nat. "E. G. Birta" Arad Crisan Marieta, Sida Liliana
27 Szeredi Zoltan Colegiul Nat. "E. G. Birta" Arad Crisan Marieta, Sida Liliana
28 Teudan Daniel Liceul T. "V. Goldis" Arad Soica Codruta


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info