home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arad

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Berdie Corina Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
2 Bora Valentin Colegiul National "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
3 Ciobanu Radu Colegiul National "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela
4 Ciosici Manuel Colegiul National "M. Nicoara" Arad Sabau Diana
5 Dehelean Mihai Ioan Grupul Sc. Ind. "A. Marienescu" Lipova Nicolae Daniela
6 Don Sebastian Colegiul National "E. G. Birta" Arad Sida Liliana
7 Grada Flaviu Colegiul National "E. G. Birta" Arad Sida Liliana
8 Haraga Mihaela Grupul Sc. Ind. "I. Maniu" Arad Salajan Romana
9 Horin Alexandru Colegiul National "M. Nicoara" Arad Sabau Diana
10 Iuga Cristian Liceul Teologic Baptist Arad Mihaies Ovidiu
11 Jiva Daniel Grupul Sc. Ind. "I. Maniu" Arad Salajan Romana
12 Kovacs Nora Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
13 Magyar Norbert Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
14 Mihai Alexandru Iulian Grupul Sc. Ind. "A. Marienescu" Lipova Nicolae Daniela
15 Mirci Paul Grupul Sc. Ind. "I. Maniu" Arad Salajan Romana
16 Muntean Adrian Colegiul National "E. G. Birta" Arad Cioran Ramona, Sida Liliana
17 Nedelciu Anda Colegiul National "E. G. Birta" Arad Cioran Ramona, Sida Liliana
18 Negrei Alin Grupul Sc. Ind. "I. Maniu" Arad Salajan Romana
19 Oniga Emanuel Colegiul National "M. Nicoara" Arad Camenita Daniela, Sabau Diana
20 Rancu Alexandru Razvan Grupul Sc. Ind. "A. Marienescu" Lipova Nicolae Daniela
21 Schiebel Angelina Liceul T. \"A. M. Guttenbrunn\" Arad Agotici Vlad
22 Sferdian Calin Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
23 Szocs Dan Liceul T. "V. Goldis" Arad Soica Codruta
24 Tamas Sorin Liceul T. "M. Veliciu" Chisineu-Cris Preda Octavian
25 Tomiuc Cristian Adelin Colegiul National "E. G. Birta" Arad Cioran Ramona, Sida Liliana
26 Varga Ana Maria Liceul T. \"A. M. Guttenbrunn\" Arad Agotici Vlad
27 Vlas Bogdan Colegiul National "M. Nicoara" Arad Sabau Diana
28 Vuculescu Bogdan Grupul Sc. Ind. "A. Marienescu" Lipova Ginga Alexandru


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info