home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Albulescu Olga Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
2 Andrei Casian Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina, Oprea Adriana
3 Andrici Mihail Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Nedelea Otilia
4 Balalau Oana Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
5 Balasoiu Alexandra Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Cristea Marin
6 Ciobanu Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Gobej Adrian
7 Croitoru Andrei Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
8 Dinescu Stefan Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona
9 Dobrescu Adrian Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
10 Dobrin Stefan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Cristea Marin
11 Eremie Bogdan Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Hirzoiu Marius
12 Hagi Alexandru Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
13 Lacureanu Dragos Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Mazilescu George
14 Lipan Andrei Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
15 Lita Adrian Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina, Oprea Adriana
16 Maxim Tiberiu Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Bratu Luiza, Ionita Iuliana
17 Nitoiu Cristian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu George, Iana Ilie
18 Pascariu Cristian Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Bratu Luiza, Ionita Iuliana
19 Patru Melania Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta
20 Pavel Anca Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana, Dumitrescu Loredana
21 Petreanu Adelin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Cristea Marin
22 Popescu Adrian Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Hirzoiu Marius
23 Savu Razvan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Cristea Marin
24 Sorici Vlad Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Nedelea Otilia
25 Stancu Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Nedelea Otilia
26 Stroe Marius Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Cristea Marin
27 Tomescu Alin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Zidaru Laurentiu
28 Valvoiu Vasile Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina, Oprea Adriana
29 Vladut Ana Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Nedelea Otilia
30 Voicu Vlad Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
31 Voiculescu Rafaela Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Cristea Marin
32 Zabava Dragos Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta, Nedelea Otilia


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info