home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Angheloiu Monica Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
2 Avram Grabriel Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Tatulea Maria
3 Badalan Radu Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
4 Badea Claudiu Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
5 Baluta Mihai Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Tatulea Maria
6 Barbuicu Marinela Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
7 Blaj Viorel Grup Scolar Forestier Rucar Pestritu Virginia
8 Chiriac Irina Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian
9 Cioromela Ruxandra Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru
10 Citescu Bogdan Grup Scolar "Ferdinand I" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
11 Comaneci Dragos Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Tatulea Maria
12 Copandreanu Alin Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian
13 Cristescu Marinela Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela, Luta Daniela
14 Dan Claudiu Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
15 Dascalu Cristian Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela, Luta Daniela
16 Deaconescu Virgil Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela, Stanescu Magdalena
17 Diaconu Virgil Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru
18 Dobre Alexandru Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
19 Dobroiu Ovidiu Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
20 Duicu Alexandra Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
21 Dumitru Alexandru Grup Scolar "Ferdinand I" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
22 Englezu George Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Genoiu Nicolae
23 Georgescu Andrada Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru
24 Guiman Claudiu Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Tatulea Maria
25 Neagu Mihai Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Enache Cristian
26 Necula Gabriel Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela, Stanescu Magdalena
27 Nita Marius Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Enache Cristian
28 Nitu Alexandra Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Mazilescu George
29 Patru Mircea Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin
30 Pestritu Ionut Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian
31 Petre Radu Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Enache Cristian
32 Preda Eduard Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela, Stanescu Magdalena
33 Raceala Magdalena Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
34 Rebedeu Bogdan Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
35 Serban Claudiu Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
36 Teianu Victor Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Enache Cristian
37 Tutescu Eduard Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Mazilescu George
38 Uta Cristian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu George
39 Vasile Razvan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Tatulea Maria
40 Vlasceanu Victor Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela, Stanescu Magdalena


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info