home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexe Victoria Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela
2 Avramescu Dan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela
3 Baluta Iulia Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina
4 Cioaba Stefan Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela, Luta Daniela
5 Hanciu Radu Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
6 Neacsu Sergiu Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela
7 Neagoe George Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion
8 Noroc Bogdan Grup Scolar Forestier Rucar Pestritu Virginia
9 Pandichie Anton Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Hirzoiu Marius
10 Pristavu Gheorghe Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Dumitrascu Diana
11 Roman Razvan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela
12 Savu Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Iana Ilie
13 Serban Cristian Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
14 Stanescu Stefan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info