home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Amzoi Andrei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru
2 Bacarcea Adrian Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian
3 Bacioiu Vicentiu Doru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru
4 Badescu Adrian Liceul Teoretic "Dan Barbilian" Campulung Badescu Gabriela
5 Banica Ionut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu George
6 Bratucu Olguta Liceul Teoretic "Dan Barbilian" Campulung Badescu Gabriela
7 Calinescu Costinela Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian
8 Catana Claudiu Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina, Luta Daniela
9 Dobre Razvan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian
10 Dragan Stefan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marian, Voica Nicoleta
11 Drog Valentin Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona
12 Florea Iulia Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
13 Florea Andreea Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
14 Florescu Ciprian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Ungureanu Ion
15 Fulger Stefan Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
16 Funie Ingrid Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina, Luta Daniela
17 Gheorghe Vlad Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu George
18 Ghita Radu Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Ungureanu Ion
19 Haler Emanuela Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta
20 Ionescu Liviu Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru
21 Iosifaru Florin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Ungureanu Ion
22 Ispas Viorela Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian
23 Lacatusu Raluca Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, sutan Dana
24 Lacureanu Alexandru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Ungureanu Ion
25 Manea Flavian Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian
26 Manole Laurentiu Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina, Luta Daniela
27 Nedelea Elena Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Patrascu Cristina, Luta Daniela
28 Nitulescu Florin Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
29 Pasalau Hortensia Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian
30 Popa Adrian Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian
31 Prodan Anca Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
32 Raicu Andi Colegiul National Liceal "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela
33 Stancu Radu Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
34 Valcu Florin Colegiul National Liceal "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona
35 Zamfir Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info