home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bacau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Babor Bogdan Colegiul National ”Ferdinand I” Sichim Cristina
2 Badaluta Gheorghe-Alexandru Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Ambrosie Mircea
3 Beju Bogdan Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Vieru Ilie
4 Blajut Alexandru Liceul "Mihai Eminescu" Liviu Vines
5 Botezatu Ovidiu Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika“ Comanesti Ifrim Antonia
6 Chitic Stefan Colegiul National ”Ferdinand I” Sichim Cristina
7 Ciurciun Adrian Colegiul National ”Ferdinand I” Sichim Cristina
8 Corban Radu-Stefan Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Ambrosie Mircea
9 Dima Mircea Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Vieru Ilie
10 Gal Adrian Colegiul National ”Ferdinand I” Sichim Cristina
11 Gaucan Radu Colegiul National ”V. Alecsandri” Lazar Ingrid
12 Gheorghe Sebastian Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Ciubotariu Mihaela
13 Horlescu Marina Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Vieru Ilie
14 Ichim Alexandru Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Vieru Ilie
15 Ionita Marian Colegiul National ”Ferdinand I” Sichim Cristina
16 Iurea Rares Colegiul National ”Ferdinand I” Sichim Cristina, Lupu Mihaela
17 Lupu George Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika“ Comanesti Ifrim Antonia
18 Macovei Alexandru Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Vieru Ilie
19 Manolescu Razvan Colegiul National ”Ferdinand I” Sichim Cristina, Lupu Mihaela
20 Marin Stefan Colegiul National ”Ferdinand I” Nita Ilie
21 Sterpu Alexandru Colegiul National ”V. Alecsandri” Lazar Ingrid
22 Tulbure Marius Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Vieru Ilie


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info