home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bacau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Agapin Laura Colegiul National "Ferdinand I" Crina Muraru, Ilie Nita
2 Bobulisteanu Andrei Colegiul National ”Ferdinand I” Nita Ilie
3 Botezatu Andrei Colegiul National ”V. Alecsandri” Timofti Afrodita, Cojocaru Laura
4 Cata Daniel Colegiul National ”V. Alecsandri” Timofti Afrodita,Cojocaru Laura
5 Chiriac Valentin Colegiul National ”Ferdinand I” Nita Ilie
6 Cretu Horia Colegiul National ”Ferdinand I” Muraru Crina, Nita Ilie
7 Cucu Serban-Catalin Colegiul National "Dimitrie Cantemir", Onesti Sorin Ifrim
8 Gartu Stefana Colegiul National ”Ferdinand I” Muraru Crina, Nita Ilie
9 Gavrilescu Tudor Colegiul National ”Ferdinand I” Muraru Crina
10 Ghica Razvan Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Tarasa Daniela
11 Ghiuta Liviu-Serban Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Tarasa Daniela
12 Istrate Bogdan Colegiul National ”Ferdinand I” Muraru Crina
13 Jicu Daniel-Vasile Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Ambrosie Mircea
14 Munteanu Alexandru Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Ciubotariu Mihaela
15 Olaru Victor Colegiul National ”Ferdinand I” Muraru Crina, Nita Ilie
16 Popescu Ioana Colegiul National ”V. Alecsandri” Timofti Afrodita,Cojocaru Laura
17 Saveluc Vlad Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Chelba Maria
18 Serbu Victor Colegiul National ”Ferdinand I” Muraru Crina, Nita Ilie
19 Sulugiuc Dragos Colegiul National ”V. Alecsandri” Timofti Afrodita,Cojocaru Laura
20 Vladutu Cosmin Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Ambrosie Mircea
21 Zahariuc Adrian Colegiul National ”Ferdinand I” Nita Ilie


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info