home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Barabas Arnold L.T. Salonta Illyes Lajos
2 Barta Levente L.T. Salonta Illyes Lajos
3 Bojoga Razvan C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
4 Boros Iosif C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Hodut Adrian
5 Breb Raul L.T. "Onisifor Ghibu" Oradea Jurj Alina
6 Cornea Mihai C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
7 Cosma Florian L.T. "Don Orione" Oradea Scurtu Rodica
8 Criste Marius C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet
9 Csapo Csaba C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Teutsch Tunde
10 Dersidan Mihai C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
11 Donka Zsolt L.T. "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella
12 Fodor Gabor L.T. "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella
13 Goina Octavian C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
14 Hora Catalin C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
15 Istvan Zsolt L.T. "Ady Endre" Oradea Istvan Zoltan
16 Kisded Szabolcs L.T. "Aurel Lazar" Oradea Berdie Rodica
17 Kollar Andras L.T. Salonta Illyes Lajos
18 Kulcsar Arnold L.T. "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella
19 Luca Vlad C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet
20 Lupsa Ciprian C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
21 Magyar Robert C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Teutsch Tunde
22 Mate Zsofia L.T. "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella
23 Mezei Mariana C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
24 Mynio Robert C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
25 Nagy Tibor C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Teutsch Tunde
26 Omilescu Dorin Sebastian C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet
27 Pop Remus C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet
28 Samuila Olga L.T. "Don Orione" Oradea Scurtu Rodica
29 Soare Sorin Horatiu C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet
30 Suciu Adrian C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet
31 Szijarto Beata L.T. "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella
32 Szilagyi Jozsef L.T. "Lucian Blaga" Oradea Bacter Calin
33 Tari Gero Zsolt L.T. "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella
34 Toth Lehel L.T. "Ady Endre" Oradea Hibacsko Gizella
35 Vladica Florin C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
36 Vlazan Oana Maria C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Kelemen Erzsebet


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info