home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexe Claudiu Razvan L.T. "Don Orione" Oradea Omer Ismet
2 Ban Florentina C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
3 Bitis Gabriel Traian C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
4 Bohus Andrei C.T. "Traian Vuia" Oradea Scurtu Rodica
5 Buta Bogdan Petru C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
6 Daru Mircea Dobrin L.T. Salonta Nagy Ildiko si Ilyes Lajos
7 Dumea Andra L.P. "Nicolae Bolcas" Beius
8 Gregus Zsolt C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Teutch Tunde si Nagy Istvan
9 Gross Bogdan C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Nagy Istvan
10 Husar Mihai C.T. "Traian Vuia" Oradea Scurtu Rodica
11 Ile Dragos Vasile L.T. "Avram Iancu" Stei Simona Crisan
12 Kelemen Imre L.T. "Ady Endre" Oradea Istvan Zoltan
13 Kiss Sandor C.N. "Mihai Eminescu" Oradea Nagy Istvan
14 Kolumban Csaba Gergo L.T. Salonta Nagy Ildiko
15 Lar Catalina C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
16 Lesi Alexandru C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
17 Leucuta Teodora L.P. "Nicolae Bolcas" Beius
18 Lucaci Alexandru L.T. "Don Orione" Oradea Omer Ismet
19 Marinau Bogdan L.T. "Onisifor Ghibu" Oradea Vaida Nicoleta
20 Matuz Andras L.T. Salonta Nagy Ildiko
21 Nechifor Emilia C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
22 Popa Nicolae L.T. "Avram Iancu" Stei Simona Crisan
23 Saulenco Constantin C.T. "Traian Vuia" Oradea Scurtu Rodica
24 Spiridon Luiza C.N. "Samuil Vulcan" Beius Tina Coput
25 Szabo Krisztian L.T. "Ady Endre" Oradea Istvan Zoltan
26 Szilagyi Raul Razvan L.T. "Onisifor Ghibu" Oradea Jurj Alina si Lukacs Sandor
27 Teuca Oliver Victor C.T. "Mihai Viteazul" Oradea Tamas Mariana
28 Voina Doris C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita
29 Zaha Ofelia C.N. "Emanuil Gojdu" Oradea Maria si Adrian Nita


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info