home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Braila

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Arama Dan Colegiul National "Gh. Munteanu-Murgoci" Stanciu Gina
2 Baigus Ioana Colegiul National "Gh. Munteanu-Murgoci" Prus Paul
3 Bogdan Georgiana Gr. Sc. C-tin Brancoveanu Anton Cristina, Picus Veronica
4 Bortan Adriana L.T. N. Iorga Doroftei Simona
5 Bou Marian Catalin Colegiul National "Nicolae Balcescu" Mot Nistor
6 Bulimar Eliza Colegiul National "Nicolae Balcescu" Mot Nistor
7 Bunea Rodica Colegiul National "Gh. Munteanu-Murgoci" Stanciu Gina
8 Burghelea Alexandru Colegiul National "Nicolae Balcescu" Mot Nistor
9 Caraivan George Alexandru Colegiul National "Nicolae Balcescu" Mot Nistor
10 Coconcea Mihai Colegiul National "Nicolae Balcescu" Mot Nistor
11 Draghiciu Paula L.T. N. Iorga Doroftei Simona
12 Gata Camelia Gr. Sc. C-tin Brancoveanu Anton Cristina, Picus Veronica
13 Giuglea Laurentiu Liceul Teoretic "Mihail Sebastian" Slavu Mihaela
14 Gurgu Bogdan Colegiul National "Nicolae Balcescu" Mot Nistor
15 Hlaghii George L.T. N. Iorga Doroftei Simona
16 Mintoiu Georgian Gr. Sc. C-tin Brancoveanu Anton Cristina, Picus Veronica
17 Miron Alin Colegiul National "Gh. Munteanu-Murgoci" Prus Paul
18 Mustata Florentina Colegiul National "Gh. Munteanu-Murgoci" Prus Paul
19 Neacsu Dan Liceul Teoretic "Mihail Sebastian" Slavu Mihaela
20 Oprea Adriana L.T. N. Iorga Doroftei Simona
21 Palade Andrei Colegiul National "Nicolae Balcescu" Mot Nistor
22 Scarlat Georgiana Colegiul National "Gh. Munteanu-Murgoci" Stanciu Gina
23 Soare Bogdan Colegiul National "Nicolae Balcescu" Mot Nistor
24 Stoian Ramona Colegiul National "Gh. Munteanu-Murgoci" Prus Paul
25 Toader Bogdan Colegiul National "Gh. Munteanu-Murgoci" Stanciu Gina
26 Vatra Alexandru Colegiul National "Gh. Munteanu-Murgoci" Prus Paul
27 Zavoianu Alexandru Colegiul National "Gh. Munteanu-Murgoci" Prus Paul


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info