home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Brasov

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ardelean Cristian Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Serban Manuela
2 Barcutean Zeno Colegiul National Radu Negru Fagaras Dobrin Daniela
3 Boieriu Adela Bianca Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
4 Cancescu Ioana Colegiul National "Andrei Saguna" Tutunea Gabriela
5 Ciocan Nicolae Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia
6 Clinciu Alexandru Ilie Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
7 Danila Bogdan Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
8 Dezso Szilard Colegiul National "Aprily Lajos" Balint Ferenc
9 Ditescu Silviu Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
10 Eremia Silviu Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
11 Jantea Marius Constantin Liceul Grigore Antipa Siulea Radu
12 Jura Petru Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Porumb Daniela
13 Kerekes Felix Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia
14 Lungociu Corneliu Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
15 Marinescu Alexandra Colegiul National "Andrei Saguna" Tutunea Gabriela
16 Matei Alexandru Liceul Nicolae Titulescu George Carmen
17 Mirestean Andrei Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Brasov Popa Milena
18 Moga Florian Colegiul National "Andrei Saguna" Tutunea Gabriela
19 Popa Alexandra Colegiul National Radu Negru Fagaras Dobrin Daniela
20 Radulescu Vald Liceul "Nicolae Titulescu" Gal Valentina
21 Stancu Mihai Colegiul Tahnic Dr. Alexandru Barbat Victoria Ciobotaru Adrian
22 Tamas Csaba Otto Colegiul National "Aprily Lajos" Balint Ferenc
23 Vasvari Raul Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info