home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Brasov

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 A?tef?noaie Radu Liceul Nicolae Titulescu Geoge Carmen
2 Adam C?t?lin Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
3 Blanaru Andrei Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Gaina Nicolae
4 Ceanga Andrei Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia, Porumb Daniela
5 Col?a Alexandru Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
6 Darau Cristian Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat" Victoria Dragomir Ana
7 Dragomirica Otilia Colegiul National Radu Negru Fagaras Trif Claudia
8 Enea Radu˙ Colegiul National D-na Stanca Fagaras Steavu Nicolae
9 Gaman Sergiu Colegiul National Radu Negru Fagaras Trif Claudia
10 Gurau Alexandru Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia, Porumb Daniela
11 Hetea Ciprian Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Constantin Mihaela, Volmer Mihaela
12 Ile? Irina Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
13 Ilie Vlad Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Comarnic Liliana
14 Matis Akos Colegiul National Aprily Lajos Eva Vrencian
15 Mocean Radu Colegiul National D-na Stanca Fagaras Steavu Nicolae
16 Munteanu Ionut Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
17 Mutu Laura Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Constantin Mihaela
18 Neagu Sergiu Liceul Nicolae Titulescu Geoge Carmen
19 Ninacs Tudor Colegiul National "Andrei Saguna" Modrisan Adrian
20 Peicu Alina Colegiul National Radu Negru Fagaras Trif Claudia
21 Pirau Sorin Colegiul National Radu Negru Fagaras Trif Claudia
22 Popa Radu Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Volmer Mihaela
23 R?doi Ovidiu Colegiul National D-na Stanca Fagaras Steavu Nicolae
24 Radoi Alexandru Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Constantin Mihaela
25 Scurtu Andrei Colegiul National D-na Stanca Fagaras Steavu Nicolae
26 Stoica Diana Colegiul National "Andrei Saguna" Modrisan Adrian
27 Tanase Vlad Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia, Porumb Daniela
28 Timar Liviu Liceul Nicolae Titulescu Geoge Carmen
29 Todor Anamaria Colegiul National "Andrei Saguna" Modrisan Adrian
30 Udrescu Corina Colegiul National "Andrei Saguna" Modrisan Adrian
31 Vandra Akos Colegiul National Aprily Lajos Eva Vrencian


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info