home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Brasov

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Bahnareanu Radu Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia, Porumb Daniela
2 Borb th Tam s Colegiul National "Aprily Lajos" Vreancian Eva
3 Brancoveanu Florin Grup Scolar de Chimie Victoria Dragomir Ana
4 Bucur Andrei Colegiul National "Andrei Saguna" Ghesu Claudia
5 Calin Paul Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
6 Cosma Alin Colegiul National D-na Stanca Fagaras Pestesi Laura
7 Cucu Florin Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia, Porumb Daniela
8 Ghimbaseanu Ioana Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
9 Iuga Alexandru Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Comarnic Liliana
10 Kiss Florian Liceul "Grigore Antipa" Siulea Radu
11 Matau George Colegiul National "Andrei Saguna" Ghesu Claudia
12 Melcu Stefan Remus Liceul Grigore Antipa Siulea Radu
13 Mesko Vlad Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
14 Misarca Matei Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Nitulescu Laura
15 Nagy Gabrian Colegiul National "Andrei Saguna" Ghesu Claudia
16 Neagu Crstian-Octavian Colegiul National D-na Stanca Fagaras Pestesi Laura
17 Ola Mihaela Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Gaina Nicolae
18 Popa Bogdan Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Porumb Daniela
19 Stanislav Bogdan Ioan Colegiul National D-na Stanca Fagaras Pestesi Laura
20 Streza Serban Grup Scolar de Chimie Victoria Dragomir Ana
21 Suciu Diana Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Porumb Daniela
22 Sz”rnyi Izabella Colegiul National "Aprily Lajos" Vreancian Eva
23 Tescan Raul-Ioan Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Comarnic Liliana
24 Vrancianu George Colegiul National de Informatica Grigore Moisil Comarnic Liliana
25 Vulcan Ana Colegiul National "Andrei Saguna" Ghesu Claudia


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info