home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Cluj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ţîra Cristian Col Nat "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
2 Antal Marcel Lic T "N. Balcescu" Cluj-Napoca Cheres / Precup
3 Balog-Nagy Tibor Lic T "Bathory I." Cluj-Napoca Szász Tünde
4 Cazan Claudiu-Andrei Col Nat "E. Racovita" Cluj-Napoca none
5 Cocis Catalin Col Nat "A. Mure?anu" Dej Pintea Adrian
6 Cotirla Dan Col Nat "G. Baritiu" Cluj-Napoca Bucur Carmen
7 Craciun Matei Col Nat "G. Cosbuc" Cluj-Napoca Camelia Pintea
8 David Teodora Alexandra Lic Info "T. Popoviciu" Cluj-Napoca Petrila S. / Balan G.
9 Dincu Andra Col Nat "A. Mure?anu" Dej Hozai Silvia
10 Dudas Daniel-Mircea Col Nat "E. Racovita" Cluj-Napoca none
11 Flestea Florin Lic T "L. Blaga" Cluj-Napoca Chitul D./ Morari B.
12 Fratean Daniel Lic Info "T. Popoviciu" Cluj-Napoca Balan G / Racolta A.
13 Gârboan Vlad Ioan Lic Info "T. Popoviciu" Cluj-Napoca Balan G. / Racolta A.
14 Maja Ovidiu Dan Lic T "A. Iancu" Cluj-Napoca Lupsa C. / Vaida D.
15 Marginean Madalina Col Nat "M.Viteazul" Turda Pop D. / Micu M.
16 Marian Paul Lic T "A. Iancu" Cluj-Napoca Salantiu C. / Ioica L.
17 Miclea Dan Col Nat "G. Cosbuc" Cluj-Napoca Camelia Pintea
18 Mihuţ Bogdan-Adrian Col Nat "E. Racovita" Cluj-Napoca none
19 Mihut Ioana Lic T "A. Iancu" Cluj-Napoca Salantiu Crina
20 Neagos Adriana Lic T "A. Iancu" Cluj-Napoca Salantiu Crina
21 Pascu Mirona Alina Col Nat "G. Baritiu" Cluj-Napoca Bucur Carmen
22 Pintea Paul Catalin Col Nat "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
23 Pop Dragos Lic. T. "Papiu Ilarian" Dej Negreanu-M. Adrian
24 Rad Victor Lic T "N. Balcescu" Cluj-Napoca Cheres / Precup
25 Rednic Voicu Lic Info "T. Popoviciu" Cluj-Napoca Balan G. / Racolta A.
26 Rusu Mihai Col Nat "M.Viteazul" Turda Pop D. / Micu M.
27 Suteu Mihai Adrian Lic T "L. Blaga" Cluj-Napoca Chitul D./ Morari B.
28 Tôkés Attila Lic T "Bathory I." Cluj-Napoca Szász Tünde
29 Tóth Tamás Laszlo Lic Unit "Janos Zs." Cluj-Napoca Kaupert Melinda
30 Tripon Vlad Lic Info "T. Popoviciu" Cluj-Napoca Balan G. / Racolta A.


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info