home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Constanta

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ali Ilke Lic Teoretic “Callatis” Mangalia
2 Avram Alexandru Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
3 Boicea Stefan Liceul International de Informatica
4 Boicu Gabriel Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
5 BOLDEANU PAUL Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
6 COJOCARU MALINA Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
7 Cornea Tudor Liceul International de Informatica
8 CRETU STANCU MIRCEA Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
9 Curt Georgiana Colegiul National Mihai Eminescu Constanta
10 Dima Antonio Liceul Teoretic Decebal Constanta
11 Dinca Simina Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Medgidia
12 Dobrota Valentin Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
13 Dogaru Mihai Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
14 Ecmecian Cristian Liceul Teoretic Traian Constanta
15 Ermilov Andrei Liceul Teoretic Decebal Constanta
16 Frunza Daniel Liceul Teoretic Decebal Constanta
17 GOCIU MARINA Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
18 Hutuca Andrei Liceul Teoretic Traian Constanta
19 Ionescu Anata Flavia Colegiul National Pedagogic "Constantin Bratescu"
20 Ionescu Mihai Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
21 Lungu Adrian Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
22 MENASAN SELMA Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
23 MOCANU LUCIAN Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
24 NEDELEA ADRIAN Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
25 Oasa Alexandru Liceul International de Informatica
26 Paiu Alexandru Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
27 PELEHRA COSTI Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
28 Pinzariu Adrian Liceul International de Informatica
29 Rosu Vlad Colegiul National Pedagogic "Constantin Bratescu"
30 Sarstiuc Alexandru Colegiul National Mihai Eminescu Constanta
31 Scarlat Mihai Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
32 Serban Maria Daniela Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Medgidia
33 Serban Radu Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Medgidia
34 SIRBU ANCA Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
35 Spulber Madalina Lic Teoretic “Callatis” Mangalia
36 Taran Mihai Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
37 TOADER MIHAI Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
38 Vasiliu Alina Liceul Teoretic Traian Constanta
39 Voicu Alexandru Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info