home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Constanta

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexandru Adrian Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
2 Barbu Alin Liceul Teoretic Traian Constanta
3 BRAILESCU LAVINIA Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
4 Bran Emanuela Liceul International de Informatica
5 Bunescu George Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Medgidia
6 BURCEANU GABRIEL Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
7 CAPILNASIU ADELA Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
8 CHERCIU CLAUDIU Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
9 Ciocan Silviu Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Medgidia
10 COMAN MIHAI Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
11 Costea Viviana Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
12 CRACIUN LUCIAN Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
13 Ene Vladimir Lucian Liceul Teoretic "Anghel Saligny" Cernavoda
14 Gaita Mihai Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
15 GEORGIU GABRIEL Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
16 GRIGORE VLAD Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
17 Iacob Patricia Colegiul National Pedagogic "Constantin Bratescu"
18 Ichim Aurora Liceul Teoretic "Anghel Saligny" Cernavoda
19 Ionascu Andreea Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
20 Ionita Dragos Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Medgidia
21 Iordache Bogdan Liceul Teoretic Traian Constanta
22 Lepadatu Larisa Georgiana GS Carmen Sylva Eforie Sud
23 Mandresi George Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
24 MANEA MIHAI Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
25 MARGULESCU CRISTIAN Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
26 MOCANU DAN Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
27 Moldovan Andrei Liceul Teoretic Traian Constanta
28 PASCA LUIZA Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
29 Pascal Ionela Alina Colegiul National Pedagogic "Constantin Bratescu"
30 PETRICA GABRIEL Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
31 PICUS ANDREI Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
32 Ranca Razvan Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
33 Ruse Dan Andrei Liceul International de Informatica
34 Sandu Amelia Marinela GS Carmen Sylva Eforie Sud
35 Scarlat Liviu Lic Teoretic “Callatis” Mangalia
36 Stanciu Alexandru Liceul Teoretic Traian Constanta
37 Suliman Talip Serhan GS Carmen Sylva Eforie Sud
38 TOFAN ANDREI Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
39 Tudor Sorin Liceul Teoretic Traian Constanta
40 Vernescu Horia Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
41 Vlase Paul Liceul Teoretic Traian Constanta
42 VOICU GABRIEL Colegiul National Mircea cel Batran Constanta
43 ZAHARIA RUXANDRA Colegiul National Mircea cel Batran Constanta


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info