home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Dambovita

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ANA TUDOR LICEUL NICOLAE TITULESCU CONSTANTINESCU ADINA
2 ANTONESCU DAN COL.NAT. C-TIN CARABELLA RIZEA MONICA
3 BIVOLARU GABRIEL GRUP SCOLAR C-TIN BRANCOVEANU TULPAC CLAUDIA
4 COVACI ALEXANDRA GRUP SC. CONSTRUCTII MONTAJ BADEA ADRIAN
5 DARMAZ ALEXANDRU LIC. I.H. RADULESCU TABARCA ANGELICA
6 DICULESCU ALEXANDRA COL.NAT.IENACHITA VACARESCU ISTRATE NICOLAE
7 DOVANCESCU CATALIN GRUP SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA RIZA HARALAMBIE
8 GEORGESCU IOANA GRUP SCOLAR GOGA IONESCU ENACHE VALENTIN
9 GRIGORE GEORGE COL.NAT. C-TIN CARABELLA ARABAGIU CIPRIAN
10 IONESCU VIVIANA GRUP SCOLAR I.L.CARAGIALE BOLTRES GABRIEL
11 IVASCU DANUT LIC.TEORETIC PETRU CERCEL POPESCU MIHAIL
12 MIHAI TIBERIUS LICEUL I.C.VISSARION PREDESCU GHEORGHE
13 MOACA ALIN LIC. I.H. RADULESCU TABARCA ANGELICA
14 MOICEANU VITALIAN GRUP SCOLAR AUREL RAINU BAICU IZABEL
15 MUSAT MIRELA GRUP SCOLAR GOGA IONESCU ENACHE VALENTIN
16 NICOLAE BIANCA GRUP SCOLAR AUREL RAINU BAICU IZABEL
17 OZORCHEVICI ANA COL.NAT.IENACHITA VACARESCU ISTRATE NICOLAE
18 PASCU NICOLAE GRUP SC. CONSTRUCTII MONTAJ BADEA ADRIAN
19 ROSU GABRIEL LICEUL NICOLAE TITULESCU CONSTANTINESCU ADINA
20 SAVU ROBERT COL.NAT. C-TIN CARABELLA FANACHE ANGELA
21 STANCIOIU EUGEN LICEUL NICOLAE TITULESCU CONSTANTINESCU ADINA
22 STANCIU MARIA COL.NAT.IENACHITA VACARESCU ISTRATE NICOLAE
23 STANCIU COSMIN LIC.TEORETIC PETRU CERCEL POPESCU MIHAIL
24 STANCIU FLORIN COL.NAT. C-TIN CARABELLA FANACHE ANGELA
25 STANCU ALINA LIC.TEORETIC PETRU CERCEL POPESCU MIHAIL
26 TURBATU IOANA GRUP SCOLAR AUREL RAINU BAICU IZABEL
27 VISAN CIPRIAN COL.NAT. C-TIN CARABELLA RIZEA MONICA
28 VOICU MIRELA GRUP SCOLAR GOGA IONESCU ENACHE VALENTIN


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info