home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Dolj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ŞTEFAN MARIUS Titulescu IONESCU MARILENA
2 ACHIM ALIN Odobleja PETRE ION
3 ARETU MARIAN Odobleja PETRE ION
4 AURARIU RĂZVAN Carol NICULESCU FLORIN
5 BĂNUŢOIU DORIAN Buzeşti NICOLI MARIUS
6 BARBU EDWARD Cuza POPESCU ALINA
7 BUCĂŢEA MĂDĂLIN Buzeşti VIŢELARU SOFIA
8 BUZATA MIHAI Odobleja ION PETRE
9 CHIRIŢĂ RADU Titulescu BERCEA MIOARA
10 CONSTANTINESCU GABRIEL Buzeşti VIŢELARU SOFIA
11 DĂDĂLĂU ALEXANDRU Odobleja POPA DANIELA
12 DIACONESCU VLAD Odobleja CRĂCIUNOIU ŞTEFANIA
13 DIACONESCU DRAGOŞ Carol SIMION MIHAELA
14 DIACONU MĂDĂLINA Buzeşti NICOLI MARIUS
15 DINCĂ MIHAELA Buzeşti NICOLI MARIUS
16 DRĂGOI NICUŞOR BOGDAN Independenţa MIU CAMELIA
17 FILIMON LAVINIA Carol NICULESCU FLORIN
18 FLORICEL LEONARD Odobleja PETRE ION
19 GĀLCEAVĂ OANA Odobleja CODREŞ MIHAELA
20 GEORGESCU FLORIN ADRIAN Odobleja CRĂCIUNOIU ŞTEFANIA
21 GHERGHINA ALEXANDRU Buzeşti VIŢELARU SOFIA
22 GHIŢULETE RĂZVAN Carol NICULESCU FLORIN
23 IACOB IRINA Buzeşti VIŢELARU SOFIA
24 LUNGU COSTIN GEORGE Independenţa MIU CAMELIA
25 MILITARU ADRIAN Odobleja PAPA MIHAELA
26 NEDELCU ALEXANDRA Cuza POPESCU ALINA
27 NUŢĂ ALIN Odobleja CRĂCIUNOIU ŞTEFANIA
28 OFIŢERESCU ŞTEFĂNEL Carol LICA OVIDIU
29 OPRESCU MIHAELA Odobleja CODREŞ MIHAELA
30 PĂTRUNĂ COSTEL ŞTEFANIŢĂ Odobleja CRĂCIUNOIU ŞTEFANIA
31 PANTELIMON LUCIAN Odobleja PETRE ION
32 PĪRVULESCU IONUŢ SILVIU Independenţa MIU CAMELIA
33 POENARU LIVIU Odobleja PETRE ION
34 POPA BOGDĂNIŢĂ Odobleja PETRE ION
35 POPA BOGDAN Independenţa MIU CAMELIA
36 POPESCU TATIANA Cuza CĪLŢAN ALINA
37 ROTARU IULIA Carol NICULESCU FLORIN
38 SIMIONESCU SABIN Odobleja POPA DANIELA
39 TILL EDUARD Odobleja POPA HERMINA
40 TIMMER MARIA ALEXANDRA Cuza POPESCU ALINA
41 TRUŞCĂ IONUŢ Carol LICA OVIDIU
42 VĀRDOL FLORIN Odobleja CODREŞ MIHAELA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info