home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Dolj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ŞOŞOI LUCIAN Odobleja BOARNA ECATERINA
2 ŞTEFAN IULIA Cuza CĪLŢAN ALINA
3 ASPROIU LIVIU Odobleja TĪMPLARU ROXANA
4 BARTHA LIVIU RODRIG Independenţa BORA MIHAELA
5 BELCIC SORIN GABRIEL Odobleja TĪMPLARU ROXANA
6 BIRO ANDREI Cuza BĂDULESCU LAVINIU
7 BLAGU CRISTINA Buzeşti ŞCHIOPU LILIANA
8 CONSTANTINESCU GABRIEL Odobleja POPA HERMINA
9 DIACONESCU GABRIEL Buzeşti VIŢELARU SOFIA
10 DINU ADRIAN Odobleja Boarna Ecaterina
11 DRAGOMIR ALEXANDRU Odobleja TĪMPLARU ROXANA
12 DUŢĂ CĂTĂLIN Carol NICULESCU FLORIN
13 GEORGESCU ANDREEA Carol CERBULESCU MONICA
14 GHIŢĂ CĂTĂLIN Buzeşti GUŢĂ NICOLIŢA
15 GOLUMBEANU MONICA Carol CERBULESCU MONICA
16 GROSU MIHAI Titulescu BERCEA MIOARA
17 HRISTESCU CRISTIAN Odobleja POPESCU EUGEN
18 IANCU MIHNEA Carol NICULESCU FLORIN
19 ILIESCU VLAD Odobleja POPESCU EUGEN
20 IONESCU RADU Buzeşti ŞCHIOPU LILIANA
21 IONICĂ ANCA MIRELA Odobleja POPESCU EUGEN
22 IVANOVICI ANDREI PETRIŞOR Independenţa MIU CAMELIA
23 KUHAREK LUDOWICH Odobleja ILIESCU CAMELIA
24 LEOVEANU MIHĂIŢĂ Odobleja TĪMPLARU ROXANA
25 MARIAN RĂZVAN CRISTIAN Odobleja ILIESCU CAMELIA
26 MELEGA MARIUS Cuza CĪLŢAN ALINA
27 MITROI MIHAI Odobleja BOARNA ECATERINA
28 NEGULEŢU OCTAVIAN Buzeşti DOCHIA MARINELA
29 NIŢU ALINA Buzeşti DOCHIA MARINELA
30 OLTEANU VALENTIN Carol NICULESCU FLORIN
31 PĂŢITOIU CONSTANTIN Odobleja ILIESCU CAMELIA
32 PETRIŞOR CONSTANTIN ŞTEFAN Odobleja TĪMPLARU ROXANA
33 POPA EUGEN Buzeşti GRINDEANU MIHAELA
34 RADU MARIUS Buzeşti DOCHIA MARINELA
35 RADU GEORGE Odobleja ILIESCU CAMELIA
36 STĂNĂRĀNGĂ PETRE Independenţa BORA MIHAELA
37 STANCA ŞTEFAN EMIL Independenţa BORA MIHAELA
38 STRECHE IRINA Buzeşti GRINDEANU MIHAELA
39 VERNER OCTAVIAN Titulescu BERCEA MIOARA
40 VLĂDUŢ NARCISA Odobleja CODREŞ MIHAELA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info