home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Dolj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ŞERBĂNESCU ALEXANDRU Carol PROCOP MARCIANA
2 ABBAS IMAD Cuza PETRE CARMEN
3 BĂLĂ CĂTĂLINA Cuza CĪLŢAN ALINA
4 BELGUN ADRIAN Buzeşti CORAVU LAURA
5 BERCEANU OVIDIU ALEXANDRU Independenţa BORA TONY
6 BRĂTOIU RADU Odobleja BOARNĂ ECATERINA
7 CAZACU GEORGIAN Odobleja PAPA MIHAELA
8 CISMARU MANUELA Independenţa BORA MIHAELA
9 CIUCU IOANA Odobleja PAPA MIHAELA
10 CIUREZU DANIEL Odobleja POPA HERMINA
11 COMĂNESCU MIRCEA ALEXANDRU Odobleja POPA HERMINA
12 COSTOIU ALEXANDRU Coanda MIHAI
13 DĀRMON CRISTIANA LARISA Odobleja CIOATĂ MIHAELA
14 DASCĂLU ANDI Buzeşti CORAVU LAURA
15 DINCĂ ALEXANDRU Independenţa BORA TONY
16 DUMITRESCU DRAGOŞ Carol LICA OVIDIU
17 DUMITRU REMUS Buzeşti CORAVU LAURA
18 EHOROVICI RADUCU Buzeşti NICOLI MARIUS
19 ENE ANDREI Buzeşti NICOLI MARIUS
20 FLORICĂ CRISTIAN Carol LICA OVIDIU
21 FLORICEL GABRIEL DAN Independenţa BORA MIHAELA
22 GHEORGHIŢĂ MARIUS Odobleja POPA HERMINA
23 GOŞA ALEXANDRA Cuza CĪLŢAN ALINA
24 ILIE ARMAND Cuza CĪLŢAN ALINA
25 IONESCU IULIAN Buzeşti NICOLI MARIUS
26 IONICĂ RADU EUGEN Odobleja BOARNĂ ECATERINA
27 IRIMIA DIANA Buzeşti VIŢELARU SOFIA
28 ISPAS LIVIU Odobleja TĪMPLARU ROXANA
29 LICU CRISTIAN Odobleja TĪMPLARU ROXANA
30 MARINESCU TUDOR ALEXANDRU Odobleja TĪMPLARU ROXANA
31 MATICAN BOGDAN Carol LICA OVIDIU
32 PAIANU LIVIU Odobleja CODREŞ DANIEL
33 PAJARCU ALEXANDRU Odobleja TĪMPLARU ROXANA
34 PRODESCU CORNELIU Carol LICA OVIDIU
35 RĂDULESCU OVIDIU Cuza PETRE CARMEN
36 ROŞIU ROBERT Odobleja PETRE ION
37 ROMAN ALEXANDRU Odobleja CODREŞ DANIEL
38 ROTARU ŞTEFAN ALIN Coanda PREJBEANU IONEL
39 STANCU ADRIAN Cuza PETRE CARMEN
40 TILINCA IONUŢ Odobleja PAPA MIHAELA
41 TUŢESCU ANCA Buzesti VIŢELARU SOFIA
42 TUDOR DAN Buzeşti VIŢELARU SOFIA
43 UNGUREANU DANIEL Carol LICA OVIDIU
44 VĂDUVA IONUŢ Odobleja TĪMPLARU ROXANA
45 VIŞANU RAMONA GABRIELA Odobleja PAPA MIHAELA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info